Avalon » Serie komiksowe » Spider-Man » Spider-Man #41

Spider-Man #41

Spider-Man #41

"Storm Warnings" - Part 1

Postacie
Cytat

Peter (przez telefon): "Kate...?"
Kate: "Ms. Cushing to you at this hour of the night, Parker..."

Streszczenie

Peter siedzi w pracy po godzinach, by dowiedzieć się czegoś więcej na temat przestępczej organizacji A.R.M.S., która niedawno wypuściła na ulicę swoją nową, tajemniczą broń. Okazuje się, że ślad wiedzie do firmy Danny'ego Randa. Kiedy Peter zaczyna drukować akta, które "Daily Bugle" ma na A.R.M.S., ktoś woła go do na dół. Wówczas do pokoju wchodzi Iron Fist, który zabiera materiały gazety. Słysząc nadchodzącego Parkera, wybija dziurę w ścianie i ucieka. Peter jest zaskoczony, że pajęczy zmysł nie ostrzegł go przed niebezpieczeństwem, jednak ma większe zmartwienie - furię Kate Cushing, z której materiałów korzystał. Zakłada więc kostium i udaje się do siedziby firmy Randa.

Zastaje tam Danny'ego wraz z aktami na temat A.R.M.S. Wywiązuje się między nimi dość długa walka. Kiedy obydwaj bohaterowie decydują się w końcu na rozmowę, okazuje się, że firma Randa związała się z A.R.M.S. podczas nieobecności Danny'ego. Ten wykradł kompromitujące dokumenty tylko po to, żeby chronić swoich niewinnych pracowników przed skandalem, który mógłby zniszczyć całą korporację. Wkrótce potem trafiają na ślad dra Davida Chodosha, który najwyraźniej ma coś wspólnego z całym zamieszaniem.

Bohaterowie udają się do podziemi budynku - do laboratorium Chodosha. Gdy już mają wyjść z windy, odzywa się pajęczy zmysł Spidera i bohaterowie postanawiają dotrzeć tam inną drogą. Kiedy wreszcie przebijają się do docelowego pomieszczenia, zastają tam Chodosha ubranego w metalową zbroję - mężczyzna każe nazywać się Platoonem.

Autor: Jaro

Galeria numeru

Spider-Man #41

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.