Avalon » Serie komiksowe » Spider-Man » Spider-Man #42

Spider-Man #42

Spider-Man #42

"Storm Warnings" - Part 2: "Lock and Load"

Postacie
Cytat

reporterka: "An army of bloodthirsty reinforcements swarm near the already severely damaged bridge, endangering countless innocents. But now a word from our sponsors..."

Streszczenie

Platoon ucieka przed Spider-Manem i Iron Fistem, zawalając na nich sufit laboratorium, po czym zdaje relację swoim przełożonym z A.R.M.S. Nie są oni zadowoleni z zaangażowania Spider-Mana w tę sprawę, jednak postanawiają rozegrać wszystko jak najkorzystniej dla siebie.

Po kilku chwilach Spidey i Rand wydostają się z gruzowiska i ruszają na poszukiwanie Platoona. Odnajdują go terroryzującego niewinnych obywateli na Moście Brooklyńskim.

Tymczasem w swojej siedzibie szefowie A.R.M.S. z powodu ujawnienia się Platoona decydują się na wprowadzenie w życie planu, który ma na celu uczynienie z nich równej konkurencji dla A.I.M.

Na moście Spider-Man i Iron Fist są zmuszeni walczyć z Platoonem i jednocześnie ratować przypadkowych gapiów. Udaje im się ostatecznie obezwładnić przeciwnika, lecz chwilę później okazuje się, że niedaleko od nich mała armia osobników w zbrojach walczy z nowojorską policją.

Autor: Jaro

Galeria numeru

Spider-Man #42

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.