Avalon » Serie komiksowe » Ghost Rider vol. 2 » Ghost Rider vol. 2 #44

Ghost Rider vol. 2 #44

Ghost Rider vol. 2 #44

"Siege of Darkness" - Part 2 - "Into the mist"

Postacie
Streszczenie

Dziwna mgła, która pojawiła się w mieście, nie pozostała niezauważona. Zwabiła reporterów żądnych sensacji. Jedną z nich, Lindę Wei i jej ekipę, atakują Lilin. Ghost Rider przychodzi kobiecie z pomocą. Po chwili pojawia się reszta jego oddziału - Blaze, King, Sam i Vicki

Na posterunku policji detektyw Badilino widząc mgłę czuje, iż jest ona czymś złym. Obiecuje sobie, iż nie pozwoli, by zmieniła go w Vengeance'a.

Ghost Rider i jego kompani docierają na cmentarz. Znajduje się tam portal, z którego wydobywa się mgła. Wychodzi z niego Lilith ze swoimi dziećmi oraz Zarathosem. Rider i Blaze atakują demona, ten jednak bez trudu odpiera ich atak. King zabiera oszołomionego Ducha Zemsty i każe grupie wycofać się. Lilin ruszają w pogoń za uciekającymi bohaterami.

Posterunek Badilino atakują Meatmarket i Blackout.

Rider i Blaze postanawiają dać reszcie czas na ucieczkę i we dwójkę zmierzyć się ponownie z Lilith i jej sługami. To jednak nie będzie potrzebne, bowiem z jednej z krypt wyłania się Caretaker i zabiera wszystkich do podziemnego tunelu.

Na posterunku Badilino, widząc Blackouta zamierzającego zabić dziecko, zmienia się w Vengeance'a.

Ghost Rider i reszta jego towarzyszy nie mogą zgubić matki demonów i jej dzieci. Wychodzą w końcu na powierzchnię, tuż obok posterunku policji. Widmowy Jeździec widząc trwającą tam walkę rzuca się na Blackouta, przez to jednak dogania ich Lilith. Rozkazuje ona Zarathosowi zniszczyć Ridera. Powstrzymuje go od tego Dr. Strange, który właśnie przybył. Zabiera on Blaze'a, Ducha Zemsty, Vengeance'a i Caretakera do swojego domu. Wie, iż Zarathos podąży za nimi, bowiem Ghost Rider ma część medalionu, którego ten pożąda.

Autor: redevil

Galeria numeru

Ghost Rider vol. 2 #44

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.