Avalon » Serie komiksowe » Avengers/Invaders » Avengers/Invaders #11

Avengers/Invaders #11

Avengers/Invaders #11

"Royal Allies"

Postacie
Zapowiedź

Czwarta Rzesza triumfuje, ale Avengers i Invaders nie dają za wygraną. Z pomocą przychodzą im Electro, Challenger, Silver Scorpion, Black Widow, Black Avenger oraz Captain Terror.

Streszczenie

Otoczeni przez psy wojny Union Jack i Spitfire dokonują aktu samopoświęcenia, wysadzając się granatem i niszcząc jednego z nich. Drugi wychodzi jednak z tego bez szwanku i atakuje żołnierzy. Dołączają do niego następne, gdy pojawiają się Invaders z towarzyszami i pokonują je. Anselm przeprasza za wszystko - gdyby nie próbował ocalić przyjaciół, Cosmic Cube nie wpadłby w ręce Red Skulla. Cap mówi, że każdemu zdarza się popełnić błąd, myśląc, że robi dobrze, a Stark leczy jego rany. Tymczasem Human Torch i Toro ścigają zbiegłego psa wojny i widzą, że Niemcy są zrujnowane przez gniew Red Skulla. Stwór w końcu ukrywa się przed nimi. Kilka sekund później znajduje go Red Skull.

Bucky pyta się Starka o zmienianie przeszłości. Tony domyśla się, o co mu chodzi i mówi, że ludzie najbardziej żałują zawsze uczynków popełnionych, by ocalić samych siebie, nie innych. Sam zrobił wiele wątpliwych rzeczy, ale gdyby miał wybierać, zrobiłby je tak samo jeszcze raz.

Wyżywszy się na psie wojny, Red Skull przywołuje armię do walki z bohaterami, ale ci szybko ją pokonują. Schmidt zastanawia się, czemu w ogóle pozwala im żyć, gdy pojawia się Aarkus i przypomina, że może zrobić, co tylko zechce. Wyjaśnia, że trudności z myśleniem, jakie czasami odczuwa, wynikają z tego, że Cosmic Cube chce przybrać postać żywej istoty, więc pobiera potrzebne jej dane ze swojego użytkownika. Skull wpada na nowy pomysł. Chwilę później na drodze oddziału naszych bohaterów pojawiają się wezwani przez niego Master Man, Warrior Woman, Baron Blood, Iron Cross, U-Man i Thor [Swojego czasu naziści próbowali nim manipulować, by walczył po ich stronie - Demo]. Obie grupy zaczynają walczyć.

Autor: Demogorgon

Galeria numeru

Avengers/Invaders #11 Avengers/Invaders #11 Avengers/Invaders #11 Avengers/Invaders #11 Avengers/Invaders #11 Avengers/Invaders #11 Avengers/Invaders #11 Avengers/Invaders #11 Avengers/Invaders #11 Avengers/Invaders #11

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.