Avalon » Serie komiksowe » Dark Reign: Fantastic Four » Dark Reign: Fantastic Four #4

Dark Reign: Fantastic Four #4

Dark Reign: Fantastic Four #4

"The Bridge", part four

Postacie
Zapowiedź

Ben, Sue i Johnny śmiało udają się tam, gdzie żaden podróżnik w czasie nigdy nie był. Wraz z ich alternatywnymi odpowiednikami z innych epok, walczą w przyszłości, gdzie zło triumfuje, a tych dobrych ciężko znaleźć. Podczas gdy Reed szuka ostatniej odpowiedzi, która zaprowadzi go do domu, Val i Franklin stawiają czoła szefowi H.A.M.M.E.R. - Normanowi Osbornowi!

Cytat

Susan (do Supreme Intelligence): „Tell us your plan.”

Supreme Intelligence:  „There is no plan. We’re totally screwed.”

Streszczenie

Norman Osborn, wraz z Venomem i grupką agentów H.A.M.M.E.R. chcą wejść do Baxter Building. Pod niebecność rodziców, Val i Franklin postanawiają ich przywitać na swój sposób.

 

Tymczasem Reed, podłączony pod The Bridge, mocno się irytuje. Na żadnej z miliarda alternatywnych Ziemi, które sprawdził, nie udało się uniknąć błędów i zapobiec pewnym wydarzeniom.

 

Valeria wita Osborna i od razu nadmienia, iż w piśmie im doręczonym jest wspomniany tylko on, więc tylko on może zobaczyć się  z jej ojcem. Podstęp działa, a próbujący nastraszyć dziewczynkę Venom nie robi na niej większego wrażenia. Idąc korytarzem z Normanem, Val oświadcza, iż jej rodziców nie ma, więc może spotkać się jedynie z… Franklinem, który założył maskę Spider-Mana i wyszedł im naprzeciw.

 

Susan, Johnny i Ben w swych różnych wariacjach tym razem trafili na planetę Kree, którą najwyraźniej opanowały symbioty. Supreme Intelligence jest bezradne i po chwili zostaje zgładzone, lecz bohaterowie nie poddadzą się tak łatwo. Rozpoczyna się krwawa walka z opanowanymi przez symbioty Kree.

 

W międzyczasie Reed dochodzi do wniosku, iż jeśli tylko jego własne działania kończyły się sukcesem, to musi wziąć sprawy w swoje ręce. Wyłącza the Bridge, co powoduje również powrót Sue, Bena i Johnny’ego.

 

Val i Franklin uciekają przed strzelającym do nich Osbornem. Dzieci chowają się za biurkiem, a ten zaczyna grozić im w najgorszym momencie, gdyż właśnie na ratunek przybyli im Fantastic Four w komplecie.

Autor: Jim J

Galeria numeru

Dark Reign: Fantastic Four #4 Dark Reign: Fantastic Four #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.