Avalon » Serie komiksowe » Ultimate Spider-Man » Ultimate Spider-Man #52

Ultimate Spider-Man #52

Ultimate Spider-Man #52

"Cat Fight"

Postacie
Cytat

Spider-Man (o Black Cat): "What did she say...? "I'm not my father"? Who's her father? Batman?"

Streszczenie

Wieża Fiska. Walter Dini zawiadamia Kingpina, że Elektra została wynajęta do odzyskania tablicy i ponieważ to Moore jej zapłacił, zlecenia nie będzie można powiązać z Wilsonem. Prawnik dodaje, że sprawa jest rozwiązywana dokładnie w tej chwili.

Gdzieś na Manhattanie. Black Cat i Spider-Manowi udaje się uniknąć shurikenów rzuconych przez Elektrę - jedynie kostium Petera cierpi. Chłopak nie wie, co powinien zrobić, więc przygląda się, jak dwie kobiety walczą ze sobą. Zabójczyni mówi włamywaczce, aby oddała to, co skradła, na co ona odpowiada, żeby powiedziała szefowi, że nie da mu się zniszczyć tak, jak to się stało z jej ojcem. Black Cat wytrąca Elektrze z rąk sai, a ona odpowiada kilkoma kopniakami, które posyłają przeciwniczkę na Spider-Mana. Peter mówi kobiecie, że on rozwiąże problem, a kiedy ona go nie słucha, unieruchamia ją siecią. Następnie zwraca się do Elektry, która zdążyła podnieść broń, i pyta się jej, kto ją tu przysłał i co trzeba zrobić, żeby dała im spokój. Kobieta w odpowiedzi atakuje Parkera i po krótkim starciu pokazuje swoją wyższość w zakresie sztuk walki zrzucając go z dachu. Spider-Manowi przy pomocy pajęczyny udaje się bezpiecznie wylądować na ulicy. Wracając na dach wyrzuca sobie, że był na tyle głupi, żeby przyjąć zaproszenie Black Cat, co wplątało go w kłopoty i w konsekwencji został pobity przez kobietę. Kiedy dociera na miejsce, okazuje się, że obie przeciwniczki zniknęły. Peter zaczyna zastanawiać się, co dalej, i przypomina sobie słowa włamywaczki o jej ojcu.

Wieża Fiska. Dini mówi Kingpinowi, że Elektrze nie udało się odzyskać tablicy, ale w trakcie walki Black Cat powiedziała coś, co powinno pozwolić ustalić jej tożsamość.

Dom Parkerów. May zostaje obudzona telefonem. Mary Watson mówi jej, że jej córka zniknęła wraz z jej pieniędzmi i częścią ubrań, więc podejrzewa, że Mary Jane uciekła z domu. Ciotka idzie sprawdzić, czy Peter jest w swoim pokoju.

Autor: Ozz

Galeria numeru

Ultimate Spider-Man #52

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.