Avalon » Serie komiksowe » Shadowland: Spider-Man » Shadowland: Spider-Man

Shadowland: Spider-Man

Shadowland: Spider-Man

"Imbalanced"

Postacie
Zapowiedź

Mr. Negative wykorzystuje chaos panujący w Shadowland i dokonuje napaści na The Hand. Czy Spider-Man i Shang-Chi powstrzymają go i jego Inner Demons przed dodaniem Shadowland do jego przestępczego imperium? To nieprzerwane Sztuki Wojenne, gdy Wall-Crawler i Master of Kung Fu zmierzą się z armią ninja, Chinese Tongiem oraz z jednym z najniebezpieczniejszych przeciwników Spider-Mana.

Cytat

Spider-Man: "You risked your life to save a flying rat?”
Shang-Chi: “All life is sacred.”
Spider-Man: “Remind me to never take you to KFC.”

Streszczenie

Niedaleko granicy Shadowland trwa walka ludzi Negative’a z The Hand. Potyczce przygląda się Spider-Man. Po krótkim czasie dołącza do niego Shang-Chi. Herosi po obserwacji starcia postanawiają włączyć się do akcji. 

Mr. Negative chwyta Shang-Chi i próbuje wyciągnąć na powierzchnię mroczną część jego osobowości. Zdarza się jednak coś nieoczekiwanego. Mistrz kung fu przemienia się na podobieństwo swego przeciwnika. Każdy rozkazuje magicznym zbirom zabić drugiego. Ci jednak skonfundowani nie reagują na rozkazy.

Shang-Chi próbuje zająć się Negativem osobiście, Spider staje jednak w jego obronie. Li ucieka. Pająk musi walczyć ze swoim przyjacielem, ale po potężnym ciosie postanawia się poddać. Gdy zmieniony Shang Chi ma zamiar go dobić wpływ mocy Negative’a kończy się i bohater wraca do normalnego stanu.

Mr Negative odzyskuje siły, nie jest jednak w stanie walczyć - z powrotem zmienia się  w Martina Li.

Zbiry Negative’a, Chinese Tong, odpuszczają resztę walki i udają się w poszukiwaniu szefa.

Chi dziękuje Spider-Manowi za wiarę w jego zdrowy rozsądek. Zastanawia się, czy Pająk będzie miał tyle samo wiary, gdy przyjdzie mu walczyć z Daredevilem.

Autor: redevil

Galeria numeru

Shadowland: Spider-Man Shadowland: Spider-Man Shadowland: Spider-Man Shadowland: Spider-Man Shadowland: Spider-Man Shadowland: Spider-Man Shadowland: Spider-Man

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.