Avalon » Serie komiksowe » X-Factor » X-Factor #227

X-Factor #227

X-Factor #227

Postacie
Zapowiedź

Członek X-Factor zginie.

Cytat

Longshot: "You didn't have anything to do with David Carradine's death, did you?"
Hangman: "Oh, hell no. I love him in >>Kill Bill<<!"

Streszczenie

Terry ucieka korytarzem. Trafia na ścianę, której wcześniej nie było. Napastnik szykuje się do zadania śmiertelnego ciosu, gdy nagle przerywa. Zjawiają się goście, których oczekiwał. Wszystko przebiega sprawnie jak w scenariuszu filmowym. Zostawia chłopaka samego.

X-Factor zjawiają się pod bramą studia filmowego "Imperial Studios". Jamie zastanawia się, dlaczego Jason nie ruszył po syna, skoro wie, gdzie jest przetrzymywany. Ten tłumaczy, że Bloodbath zagroził jego natychmiastowym zabiciem, jeśli tylko przekroczy próg studia. Terry jest natomiast ciekawa, po co mu te wszystkie dusze, które Hangman wysyłał dla niego do piekła. Layla uważa, że demon kolekcjonuje te dusze i przerabia ich energię na inną, która pozwala mu na przykład na przejęcie zwłok, tak jak zrobił to z Sally. Guido ma dość czekania i po prostu wyważa bramę.

Grupa zastanawia się czy ponownie powinna się rozdzielić. Monet próbuje nakłonić Laylę do pomocy. Dziewczyna odpowiada, że nie uda im się odnaleźć Bloodbatha, bowiem to on właśnie odnalazł ich. Demon atakuje ją i ponownie przebija się przez jej pole siłowe. Na pomoc rusza Shatterstar. W tym samym momencie Rahne mówi Madroxowi, że poznała zapach demona i może wytropić, gdzie przebywał wcześniej, co pozwoli im odnaleźć chłopca. Jamie wysyła z nią swój duplikat. Banshee używa swojej sonicznej fali by powalić przeciwnika, a Rictor przygniata go fragmentami budynku, który właśnie zawalił wywołując wstrząs.

Terry znajduje porzucony pistolet. Słysząc za sobą hałas, strzela. Trafia prosto w klatkę piersiową duplikata, zabijając go na miejscu.

Bloodbath wydostaje się spod gruzu. Zachowując się jakby był reżyserem, postanawia zakończyć to spotkanie. Za pomocą magii próbuje odebrać wszystkim ich dusze. Jest zaskoczony, gdy rusza na niego Strong Guy. Nie przebierając w środkach, masakruje go. Zjawia się Rahne z Terrym. Chłopak był trochę zszokowany, gdy go zastrzelił. Niezauważony przez nikogo duplikat, będąc opętanym przez Bloodbatha, sięga po jego miecz i przebija nim Madroxa, twierdząc, że to nagły zwrot akcji.

Jamie budzi się niespodziewanie w pokoju hotelowym. Obok niego leży Layla i jeden z jego duplikatów. Oboje zakrwawieni, a on nie ma zielonego pojęcia co się dzieje.

Autor: Sc0agar4k

Galeria numeru

X-Factor #227 X-Factor #227 X-Factor #227 X-Factor #227 X-Factor #227 X-Factor #227

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.