Avalon » Serie komiksowe » Daredevil vol. 3 » Daredevil vol. 3 #11

Daredevil vol. 3 #11

Daredevil vol. 3 #11

"The Omega Effect" Part 3

Postacie
Zapowiedź

• "The Omega Effect" - Konkluzja.
• Daredevil i Spider-Man wraz z Punisherem w błyskawicznym ataku na przestępczość Nowego Jorku!
• Jednak nie bierzcie za pewnik, że ta trójka działa razem!

Streszczenie

Daredevil jest otoczony przez szalejących kryminalistów. Wszyscy myślą, że nadal ma Omega Drive i chcą mu je wydrzeć. Z opresji wyciąga go Spider-Man. Ich odwrót osłania Punisher. Po chwili wszyscy ustalają, że to Rachel zepchnęła Matta i uciekła z dyskiem. Castle także został przez nią zdradzony, ponieważ nie planowali tego. Wszystko dodatkowo komplikuje fakt, że urządzenie, które miało zniszczyć Omega Drive, samo zostało zniszczone. To znacznie komplikuje ich plany. Postanawiają rozdzielić się, aby odnaleźć uciekinierkę.

Matt domyśla się, którędy Alves mogła wyjść z dworca. W środku może śledzić jej zapach, ale na zewnątrz nie jest już tak łatwo. Musi się mocno skoncentrować, aby złapać ślad. Zaczyna biec po ulicach. Z góry obserwuje go Rachel. Po chwili bohater postanawia wejść do opuszczonego budynku. Uciekinierka postanawia go śledzić. W środku laska Daredevila pozbawia ją broni. Murdock miał nadzieje, że ona będzie go śledzić licząc, że pójdzie do miejsca, gdzie jest sprzęt do odczytania danych z dysku. Aby uniemożliwić mu wykrycie jej prawdomówności kobieta włącza zakłucacz soniczny. Wyciąga także pistolet, w którym - jak twierdzi - wsadziła prawdziwą amunicję. Matt postanawia znów odwieść ją od zemsty za męża. Wielu bohaterów ma podobna historię do niej i jakoś sobie z tym radzą. Zemsta to nie jedyna motywacja, jaka może napędzać człowieka do bohaterstwa. Ostatecznie długa przemowa przynosi efekt i bohater odzyskuje dysk.

W tym momencie do środka wpada chmara żołnierzy Hydry i strzela w plecy Rachel. Matt rzuca się na przestępców. Na szczęście z pomocą przychodzą Spider i Punisher. Kiedy walka się kończy odkrywają, że Rachel niegdzie nie ma. Punisher odchodzi. Osiągnął swój cel. Przypomniał oprychom, kogo mają się bać. Jeśli Alves będzie tego chciała, to ją odnajdzie. Zostawia zniszczenie Omega Drive innym. To nie był jego priorytet. Daredevil jednak nie ma zamiaru tego robić. Nie mają już publiki, która by to obserwowała. Ma nowy pomysł.

Autor: Spell

Galeria numeru

Daredevil vol. 3 #11 Daredevil vol. 3 #11 Daredevil vol. 3 #11 Daredevil vol. 3 #11 Daredevil vol. 3 #11 Daredevil vol. 3 #11 Daredevil vol. 3 #11 Daredevil vol. 3 #11

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.