Avalon » Serie komiksowe » Avengers Assemble » Avengers Assemble #4

Avengers Assemble #4

Postacie
Zapowiedź

• Co ukrywał Zodiac?
• Jak ten sekret wpłynie na Avengers i cały świat?

Streszczenie

Iron Man kontaktuje się z prezydentem, informując go, że mają do czynienia z kosmicznym zagrożeniem i sugerując wysadzenie Helicarriera. Tymczasem Thor staje przed Thanosem, żądając odpowiedzi, ten stwierdza więc, że nie chce rządzić Ziemianami – choć silni ciałem, są oni słabi duchem, postanowił więc wymazać ich z istnienia i zacząć od początku. Gdy jednak Odinson rusza do ataku, zostaje powstrzymany przez kontrolowanego przez Szalonego Tytana Hulka. Podczas, gdy Avengers zostają zmuszeni do walki z Zielonym, Thanos zwraca Zodiacowi ich moce i wysyła ich za Black Widow, która nadal jest w posiadaniu Nulifiera. Maria Hill tymczasem każe agentom opuścić Helicarrier, po czym, na rozkaz prezydenta, wysadza go w powietrze. Choć członkowie Zodiacu giną w płomieniach, Avengers zostają ochronieni przez pole siłowe Iron Mana.

Jakiś czas później. Captain America przesłuchuje Johna Kinga – Cancera. Stwierdza, że odkryli, kim są pozostali członkowie Zodiacu: szeregowymi członkami najróżniejszych organizacji przestępczych, i pyta, jak zdobyli swe moce i gdzie ukrywa się Thanos. Więzień nie odzywa się jednak, Steve więc wpuszcza do celi Natashę. Black Widow prezentuje Kingowi najróżniejsze narzędzia, po czym powtarza pytanie. Po chwili agentka wychodzi, przekazując pozostałym to, czego się dowiedziała – Thanos "objawił" się Kingowi jedynie jako głos obiecujący mu potężne moce. To od Szalonego Tytana dowiedział się, gdzie ukryte zostały przedmioty, które mieli zdobyć, i to od niego otrzymał listę członków drużyny. Wracając do Avengers Tower herosi dochodzą do wniosku, że nadal nie wiedzą wszystkiego i zastanawiają się, czemu Thanos potrzebował sług, zamiast samemu odszukać przedmioty, którymi był zainteresowany. Iron Man dochodzi do wniosku, że nie są w stanie wygrać w tej sytuacji i stwierdza, że kosmiczne zagrożenia ich przerastają. Na szczęście właśnie wtedy przed Mścicielami zjawiają się gotowi im pomóc Guardians of the Galaxy: Star-Lord, Bug, Drax, Gamora i Rocket Raccoon.

Autor: S_O

Galeria numeru

Avengers Assemble #4 Avengers Assemble #4 Avengers Assemble #4 Avengers Assemble #4 Avengers Assemble #4 Avengers Assemble #4 Avengers Assemble #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.