Avalon » Serie komiksowe » Captain America vol. 6 » Captain America vol. 6 #15

Captain America vol. 6 #15

Captain America vol. 6 #15

"New World Orders" Part 1

Postacie
Zapowiedź

• Media rzucają się na Capa!
• Kim są Discordians, i co wysadzą w powietrze?

Streszczenie

Ktoś atakuje ludzie na Time Square. Cap i Falcon szybko ewakuują cywili, po czym stają naprzeciwko grupy dziwnych przeciwników. S.H.I.E.L.D. nie mają o nich żadnych danych. Jeden z nich tworzy pociski, które zaczynają lecieć w kierunku bohaterów jak i cywili. Zaczyna się walka, ale Sam dość szybko zostaje obezwładniony. Steve przebija się do niego, gdzie otaczają go przeciwnicy. Przedstawiają się jako Discordians. Captain nie ma zamiaru złożyć broni. Szybkim ciosem powala przywódcę złoczyńców. W tym momencie wszyscy przeciwnicy rozpadają się na kawałki.

W tym samym czasie w swoim programie telewizyjnym Reed Braxton ostro krytykuje Capa. Steve ogląda to później w swoim mieszkaniu. Jest tym mocno zdołowany. Przychodzi do niego Diamondback, aby go pocieszyć. Przerywa im Sharon. Dum Dum potrzebuje Captaina w bazie.

Latająca wyspa Hydry. Bravo, Królowa i Zemo świętują swoje sukcesy. Discordians świetnie się sprawdzili. Mimo wszystko Helmut nie jest do końca zadowolony. Można było zrobić więcej. Nie jest zwolennikiem działań po najmniejszej linii oporu. Jego wspólnicy odprawiają go jednak. On ma swoje zadanie na którym ma się skupić.

Hellicarrier. Dum Dum prowadzi Capa do kostnicy. Tam pokazuje mu ciała Reeda Braxtona. Koleś, który występuje obecnie w telewizji to oszust. Rozmowę przygrywają nowe raporty. Discordians atakują cele USA na całym świecie. Dodatkowo zaatakowali Waszyngton.

Autor: Spell

Galeria numeru

Captain America vol. 6 #15 Captain America vol. 6 #15 Captain America vol. 6 #15 Captain America vol. 6 #15 Captain America vol. 6 #15 Captain America vol. 6 #15

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.