Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #8

All-New X-Men #8

Postacie
Zapowiedź

• Gościnny występ Avengers!
• Jak najpotężniejsi bohaterowie świata zareagują na X-Manów z innych czasów?

Streszczenie

Niebo nad Nowym Jorkiem. Obaj Angele - z teraźniejszości i z przeszłości - odbywają wspólny lot. Młody Warren chce dowiedzieć się, co się z nim stało - choćby patrząc na metalowe skrzydła Angela wie, że coś w jego życiu się zmieni. Starszy Warren chce mu powiedzieć, ale wtedy powietrze przecina odgłos wybuchu. Ktoś atakuje Avengers Tower. Starszy Angel leci na pomoc. Młodszy, po chwili wahania, dołącza.

Okazuje się, że to Hydra atakuje budynek Avengerów i akurat tych nie ma w domu. Angele ruszają do walki. Skrzydlaci mutanci są bardzo skuteczni w eliminacji wrogów. Chwilę później szala zwycięstwa przechyla się w drugą stronę. Młodszy Angel po trafieniu spada, straszy pikuje by go uratować. Madame Hydra ma już ich na celowniku, i wtedy na odsiecz przybywają Avengers. Kilka sekund później walka jest skończona.

Angel leczy młodego Warrena z ran.

Avengers orientują się, że mutantów jest dwóch i zadają oczywiste pytanie - dlaczego.

Jakiś czas później. Szkołą im. Jean Grey. Quinjet Avengerów ląduje na placu przed szkołą. Wysiada z niego Captain America i żąda rozmowy z Henrym.

Chwilę później wszyscy przyglądają się rozmowie Capa i Beasta. Wtedy podchodzi do nich młody Scott i obiecuje, że pomimo tego, że teraz są po dwóch stronach barykady, on dopilnuje by to się zmieniło.

Cap jest mocno zdziwiony widokiem Cyclopsa. Pokłada jednak zaufanie w Henrym. Avengers odlatują.

Na szkolnym placu rozlega się alarm z pracowni Beasta. Okazuje się, że to młody Warren, spanikowany, próbuje wrócić do swoich czasów. Chłopak ma małe załamanie nerwowe, które telepatycznie ucina Jean zmieniając nastrój chłopaka. Marvel Girl mówi, że zagłosowali za pozostaniem, dlatego zostają, mimo obiekcji Worthingtona. Dodaje także, żeby wszyscy przestali się martwić, bo ma ona wszystko pod kontrolą.

Autor: redevil

Galeria numeru

All-New X-Men #8 All-New X-Men #8 All-New X-Men #8 All-New X-Men #8 All-New X-Men #8 All-New X-Men #8 All-New X-Men #8 All-New X-Men #8

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.