Avalon » Serie komiksowe » Young Avengers vol. 2 » Young Avengers vol. 2 #9

Young Avengers vol. 2 #9

Young Avengers vol. 2 #9

"The Kiss and The Make-Up"

Postacie
Zapowiedź

• Podróż naszych bohaterów po wszechświecie dobiega do końca, a jest nim ekscytacja i złamane serce.
• Kilku z nich decyduje, co zrobić dalej. Czy zostaną?

Streszczenie

Leah tłumaczy bohaterom kim jest, co potwierdza Loki, pospieszając jednocześnie swych towarzyszy do opuszczenia wymiaru i ruszenia na pomoc Hulklingowi i Prodigy'emu.

Tymczasem, Teddy stara się zrozumieć, dlaczego David go pocałował. Chłopak tłumaczy, że jego moce zbierające doświadczenie innych ludzi pozwoliły mu odkryć, że jest biseksualny. W momencie, gdy są bliscy śmierci, nie myślał co robi chciał jedynie spróbować, widząc tak idealną parę. Teddy stwierdza, że daleko im do ideału, a ostatnio zaczął wątpić w to, czy naprawdę kocha Billy'ego. David radzi mu, by, jeżeli się stąd wydostaną, zrobił sobie przerwę i znalazł czas na uporządkowanie myśli. 

Po jakimś czasie, Matka odnajduje ukrywających się przed nią chłopców. Po chwili jednak dołącza do nich reszta Young Avengers, a za nimi kiladziesiąt postaci z innych wymiarów, z którymi walczyli w ostatnich dniach i których zabrali za sobą podróżując przed chwilą przez kolejne wymiary, by móc zająć Matkę walką.   

Gdy cała drużyna przedostaje się przez nowy portal, trafiają z powrotem do magazynu, w którym zniknął Tommy. Wita ich tam "Patriot", który ponownie po chwili znika. 

Young Avengers udają sie do restauracji, gdzie Billy prosi Lokiego o wytłumaczenie mu, kim jest Demiurg. Młody bóg wyjaśnia, że w przyszłości Wiccan stanie się międzywymiarowym zbawcą, który zmieni zasady działania magii. To właśnie zdaniem Lokiego jest powodem ataku Matki na ich rzeczywistość. Gdy wychodzą na zewnątrz, Billy mówi Teddy'emu, że pierwszy raz od dawna czuje się naprawdę szcześliwy i gotowy pokonać Matkę. Teddy'ego, który informuje swego chłopaka, że na pewien czas musi go opuścić i tłumaczy swoje obawy. Ku jego zaskoczeniu, Billy go rozumie i chłopak odchodzi.

Pózniej. Teddy spotyka się ze swoją terapeutką, która namawia go do grupowego spotkania. Kobieta okazuje się mieć na imię Leah. 

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Young Avengers vol. 2 #9 Young Avengers vol. 2 #9 Young Avengers vol. 2 #9 Young Avengers vol. 2 #9 Young Avengers vol. 2 #9 Young Avengers vol. 2 #9 Young Avengers vol. 2 #9

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.