Avalon » Serie komiksowe » Young Avengers vol. 2 » Young Avengers vol. 2 #10

Young Avengers vol. 2 #10

Young Avengers vol. 2 #10

"Mother's Day"

Postacie
Zapowiedź

• Jest Dzień Matki! Nie bój się, nie zapomnisz. Ona ci nie pozwoli.
• Kto da mamusi prezenty?

Streszczenie

Pół roku wcześniej. Loki przychodzi do pokoju śpiącego Billy'ego i szepcze do niego, że jeżeli chce uszczęśliwić Teddy'ego, musi poszukać czegoś wśród alternatywnych rzeczywistości. Gdy nadejdzie czas, będzie wiedział, o co chodzi. Śpiący Billy przytakuje.

Teraz. Przed Matką pojawia się projekcja Lokiego. Matka stwierdza, że ją oszukał i przeszkadzał jej w osiągnięciu celu. Bóg kłamstw przypomina, że nigdy nie obiecywał, że nie będzie chciał osiągnąć jakiś korzyści. Chłopak pyta, czy wie kim jest "Patriot". Kobieta wydaje się nie mieć o nim żadnego pojęcia. Loki stwierdza, że mimo wszystko, on póki co wygrywa i jej jedyną szansą na zwycięstwo jest ich pojawienie się w Nowym Jorku, co szybko nie nastąpi. Szczęśliwy Loki żegna się. Gdy znika, do Matki podchodzi "Patriot". Gdy chce się nim pożywić, stwierdza, że nie jest to najlepszy pomysł i postać znika. W jego miejsce pojawia się porojekcja Leah, która proponuje sojusz.

Tymczasem, Teddy stara się zgodnie z poradą Leah napisać do Billy'ego maila. Chłopak, mimo wielu myśli, nie potrafi nic stworzyć. Kobieta ponownie prosi go, by udał się na spotkanie grupowe i Teddy w końcu się zgadza. Gdy docierają w wyznaczone miejsce, w pokoju jest też "Patriot". Hulkling chce go zatakować, jednak Leah powstrzymuje go i uspokaja. Przedstawia go grupie, a także grupę jemu. W pokoju znajdują się także: Ultimate Nullfier -były chłopak Miss America oraz Meree, Oubliette i Annie - byłe dziewczyny Noh Varra. Każde z nich tłumaczy się z tego, dlaczego nienawidzą i jednocześnie kochają swych byłych partnerów. Teddy nie może ich dłużej słuchać, nazywa ich stalkerami i stwierdza, że nie pasuje do nich, gdyż ma zupełnie inne uczucia. Wybiega z pomieszczenia i orientuje się, że przeniósł się do Nowego Jorku. Zostaje zaatakowany przez grupę dorosłych, na na miejscu po chwili pojawia się Matka.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Young Avengers vol. 2 #10 Young Avengers vol. 2 #10 Young Avengers vol. 2 #10 Young Avengers vol. 2 #10 Young Avengers vol. 2 #10 Young Avengers vol. 2 #10

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.