Avalon » Serie komiksowe » Young Avengers vol. 2 » Young Avengers vol. 2 #11

Young Avengers vol. 2 #11

Young Avengers vol. 2 #11

"Stage Nervous Breakdown"

Postacie
Zapowiedź

• Mówią, że czasem nie można wrócić do domu. To nieprawda, nasi bohaterowie mogą. A że wtedy skończy się wszechświat... to może jednak lepiej nie wracać, co?
• Co?? Postanowiliście wracać? Zwariowaliście?!
• Czy Kate Bishop jest potencjalnym wrogiem? Czy to ostatni raz widzimy Młodego Lokiego?

Streszczenie


W trakcie kolejnej ze swych akcji, Loki zaczyna krwawić z jednego z palców - to alarm, w razie gdyby coś działo się Teddy'emu. Natychmiast do niego dzwoni, jednak odbiera Leah, która wysyła mu zdjęcie związanego Hulklinga w towarzystwie Matki, "Patriota", Ultimate Nullfiera, Meree, Oubliette i Annie. Gdy się rozłącza, Loki informuje resztę bohaterów o tym, co się właśnie dowiedział.

Gdy Young Avengers wsiadają na pokład, zaczynają obmyślać plan. Billy ponownie proponuje, że się zabije i wszystko wróci do normy. Loki wyjaśnia, że kłamał, gdy mu proponował ostatnio takie rozwiązanie. Wściekły Wiccan uderza go. Gdy się uspokaja, Loki stwierdza, że może gdyby miał inne ciało, mógłby odwrócić zaklęcie przywołujące Matkę.

Później. Wiccan rozpoczyna zaklęcie, a Loki zaczyna się zmieniać. Oczom bohaterów ukazuje się starszy, około dwudziestoletni bóg kłamstw. Mimo zmiany, stwierdza, że jego moce nie wróciły, za co uderza go America.

Bohaerowie kontynuują przygotowania do ostatecznego starcia. Kate odwiedza Noh-Varra i po krótkiej rozmowie wychodzi szczęśliwa. Tymczasem Noh-Varr wraca do przeglądania wiadomości od Oubliette, która krytykuje jego zarost.

Później. Marvel Boy wchodzi do kokpitu i zaskakuje wszystkich brakiem swej brody. Jedyną opcją, jaka im została, to sprawienie, by Wiccan stał się Demiurgiem, przynajmiej na kilka minut. America wątpi jednak by był gotowy. Kate ma też inne obawy - ostatni razem zostawili w wymiarze Matki kilkadziesiąt krwiożerczych postaci z innych wymiarów, które mogą teraz być jej armią. Prodigy zapewnia ją, że też o tym pomyślał i zaprosił do pomocy innych nastoletnich superbohaterów.  

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Young Avengers vol. 2 #11 Young Avengers vol. 2 #11 Young Avengers vol. 2 #11 Young Avengers vol. 2 #11 Young Avengers vol. 2 #11 Young Avengers vol. 2 #11 Young Avengers vol. 2 #11

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.