Avalon » Serie komiksowe » Young Avengers vol. 2 » Young Avengers vol. 2 #15

Young Avengers vol. 2 #15

Postacie
Zapowiedź

• Po uratowaniu świata jest impreza. Po imprezie trzeba rozejść się do pokojów. I bawić się dalej.

Streszczenie

00:01, 1 stycznia 2014. Noh-Varr spogląda na tańczącą z Tommym Kate, po czym wraca do stolika, przy którym Broo odtwarza muzykę. Mówi mu, że Kate była kimś świetnym, ale czas spędzony z Oubliette był najlepszym w jego życiu i chciał, by te uczucia wróciły. NIestety nie wróci tych czasów i musi ruszyć naprzód. Gdy pyta Broo, czy go rozumie, ten zakłopotany odpiera, że go nie słuchał. Noh-Varr radzi mu, by zatańczył z Idie, a on zajmie się muzyką. Wyciąga z rąk Broo płytę, którą ten miał zamiar puścić i orientuje się, że to "Be My Baby" The Ronettes. Spogląda na bawiącą się Kate i chowa płytę, by znaleźć coś innego, co spodoba się dziewczynie. Sam zaś na słuchawkach odtwarza sobie tak bardzo lubiany utwór.

23:53, 31 grudnia 2013. David wychodzi na dwór i odnajduje przy wejsciu Lokiego. Chłopak przyznaje się, że to on opłacił całą tę imprezę. Odchodzą dalej i Loki stwierdza, że nie może się pokazać reszcie drużyny, gdyż znając ich, wybaczyliby mu, a tego by nie chciał. David mówi, że Loki uratował świat. Ten odpiera, że ratował go przed samym sobą. Dla Davida to i tak się liczy, za co bóg kłamstw mu dziękuje i proponuje z okazji nowego roku "jedną z ludzkich form świętowania". Zaskoczony David stwierdza, że ten nie jest w jego typie - woli dobrych facetów, co rozbawia Lokiego, który po chwili znika.

23:57. Koło Davida pojawia się "Patriot". Prodigy mówi, że chyba już wie, kim ten jest - czymś co Billy stworzył w przyszłości, by ich ze sobą złączyć. Co więcej, David uważa, że jest on jednym z nich z przyszłości, prawdopodobnie samym Prodigy. "Patriot" odpiera, że kiedyś pozna prawdę, a gdy chłopak pyta, gdzie jest Tommy, postać całuje go. Gdy David otwiera oczy, jego usta złączone są z ustami Tommy'ego. Speed nie wydaje się mieć pojęcia, co się z nim działo i gdy zauważa imprezę, biegnie w jej kierunku.

2:05. 1 stycznia 2014. Impreza dobiega końca. Billy pyta Davida, jak sprowadził Tommy'ego, więc Prodigy wyjaśnia co się stało. Teraz mógłby nawet Lokiego pocałować. America jest poirytowana tym "męskim" całowaniem, co dziwi Kate, która myślała, że Chavez była w związku z Ultimate Nullfierem. Dziewczyna odpiera, że byli ze sobą tylko raz, co można określić jako "eksperymentowanie". Również Noh-Varr stwierdza, że jego rasa nie przywiązuje uwagi do płci. Zaskoczona Kate pyta, czy jest jedyną osobą hetero w drużynie. America śmieje się i mówi, że widziała, jak na nią patrzy i dziewczyna na pewno nie jest całkiem hetero. Po chwili otwiera nowy portal i cała drużyna udaje się na śniadanie.

Loki przygląda się z oddali swym byłym towarzyszom i robi im zdjęcie. Zadowolony, po chwili odnajduje w pamięci telefonu starsze zdjęcie, na którym jest cała drużyna w komplecie i publikuje na swoim profilu.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Young Avengers vol. 2 #15 Young Avengers vol. 2 #15 Young Avengers vol. 2 #15 Young Avengers vol. 2 #15 Young Avengers vol. 2 #15 Young Avengers vol. 2 #15

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.