Avalon » Serie komiksowe » Silver Surfer vol. 6 » Silver Surfer vol. 6 #4

Silver Surfer vol. 6 #4

Silver Surfer vol. 6 #4

"Earthly Needs"

Postacie
Zapowiedź

• By odstawić porwaną Dawn Greenwood do domu, Surfer musi udać do jedynego miejsca, którego się obawia... na Ziemię.
• Podróż, która miała być szybką wycieczką, okazuje się być bardzo dziwna.
• Gościnnie: Dr. Strage, Hulk i gwiazdy filmowe widoczne na okładce!

Streszczenie

W domu spokojnej starości w New Jersey Doctor Strange i Hulk zwalczają grupę klasycznych potworów, gdy nagle Stephen wyczuwa czyjś powrót – i szansę na to, by powstrzymać zagrożenie, któremu stawiają czoła.

Surfer i Dawn zbliżają się do Układu Słonecznego, gdy jednak mijają Jowisza – którego księżyce znajdują się w wyrównaniu – zostają zatrzymani przez Guardians of the Galaxy, którzy wyjaśniają, że strzegą Ziemi przed resztą Wszechświata – i vice versa. Skanują Norrina i Dawn i wypytują ich co do celu wizyty, dopiero po przepuszczeniu podróżnych ujawniając Captain Marvel, że wolą być przezorni, jeśli chodzi o Heroldów Galactusa.

Gdy Surfer dociera na ziemską orbitę pozwala, by to jego kompanka prowadziła go do jej domu, ta więc kieruje go do Anchor Bay. Gdy lądują przy wybrzeżu, łódź nieopodal zostaje porwana przez gigantycznego potwora, żadne z nich jednak tego nie zauważa. Norrin postanawia odprowadzić dziewczynę pod same drzwi, a gdy te się otwierają, Surfer jest gotów zaatakować znajdującego się po ich drugiej stronie Skrulla podszywającego się pod Dawn – przynajmniej dopóki ta nie wyjaśni, że "Skrull" jest tak naprawdę jej siostrą-bliźniaczką, Eve, która przybyła, by pomóc ojcu po jej zniknięciu. Niedługo później Dawn i Norrin wyjaśniają Eve, Regowi i gościom pensjonatu, co się działo z dziewczyną przez ostatnie dni, a upewniwszy się, że córka jest cała i zdrowa, Reg udaje się przygotować swoją słynną zupę z owoców morza, a Dawn zmusza Surfera, by przybrał ludzką postać i zjadł ją "po ludzku". Zachwycony jej smakiem, Norrin pożera kilka porcji, po czym, ociężały, zgodnie z radą Dawn ucina sobie drzemkę.

Jakiś czas później. Gdy Strange i Hulk udają się do pensjonatu, Norrina budzi jego deska, ten więc stwierdza, że najwyższa pora wracać do gwiazd. Gdy jednak przybiera swoją srebrną formę i unosi się w powietrze, zostaje powstrzymany przez barierę wokół Ziemi.

Autor: S_O

Galeria numeru

Silver Surfer vol. 6 #4 Silver Surfer vol. 6 #4 Silver Surfer vol. 6 #4 Silver Surfer vol. 6 #4 Silver Surfer vol. 6 #4 Silver Surfer vol. 6 #4 Silver Surfer vol. 6 #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.