Avalon » Serie komiksowe » Magneto vol. 3 » Magneto vol. 3 #7

Magneto vol. 3 #7

Postacie
Zapowiedź

• Magneto ruszył na samotną misje zabezpieczenia przyszłości mutantów. Jak na razie ograniczył sie do eliminowania ludzkich zagrożeń ...
• Ale co sie stanie kiedy to mutant będzie stanowił zagrożenie dla swojej rasy?
• Czy Magneto przekroczy linię i podniesie rękę na jednego ze swoich? A jeśli tak, to jak daleko jest gotowy sie posunąć?

Streszczenie

Hong Kong. Magneto zostaje wyprowadzony z celi i zaprowadzony na niewielką arenę. Domyślając się, że organizatorzy tego przedsięwzięcia nie zdają sobie sprawy z tego, kim jest, Magnus spogląda na publiczność.

Jakiś czas temu. Briar ujawnia Magneto, że od jakiegoś czasu mutanci zaczęli znikać z ulic Hong Kongu, nie wiadomo jednak, w jakim celu są porywani – ofiarami są jednak nie tylko ci z mutacjami fizycznymi, a to znaczy, że porywacze posiadają urządzenie identyfikujące. Domyśla się, że mutant nie ma sposobu, by dostać się do Azji, dlatego zabiera go na lotnisko, gdzie, ku jemu zdziwieniu, znajduje się jej prywatny odrzutowiec. Pyta Magnusa, jak zamierza odnaleźć porywaczy, ten stwierdza więc, że to oni odnajdą jego.

Teraz. Brama po przeciwnej stronie areny otwiera się, a przez nią wpada Predator X. Potwór atakuje Magneto ku uciesze tłumu, ten jednak unika jego pazurów. Gdy jednak Predator używa swoich psychicznych zdolności, pomagających mu tropić mutantów, wspomnienia okrucieństw wycierpianych przez Magneto oszałamiają go, a wtedy Mistrz Magnetyzmu używa swoich mocy, by odsłonić jego czaszkę i zbić w nią jedną z leżących na arenie kości. Następnie zwraca się do publiczności, dając im pięć minut na ucieczkę. Tymczasem na miejscu zjawiają się ochroniarze, Magnus szybko ich jednak powala i zaczyna przeszukiwać budynek, w końcu odnajdując cele, w których zamknięci są inni mutanci. Ci proszą, by im pomógł, ujawniając, że jeśli nie będą mogli walczyć, zostaną odsprzedani. Wkrótce później Magneto odnajduje dowódcę całego przedsięwzięcia, którego powstrzymuje przed wstrzyknięciem sobie MGH. Ten nie chce jednak ujawniać, kto zaopatruje go w specyfik, Magnus zabiera go więc do jam, gdzie przetrzymywane są dwa kolejne Predatory X, wstrzykuje mu MGH i rzuca na pożarcie.

Autor: S_O

Galeria numeru

Magneto vol. 3 #7 Magneto vol. 3 #7 Magneto vol. 3 #7 Magneto vol. 3 #7 Magneto vol. 3 #7 Magneto vol. 3 #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.