Avalon » Serie komiksowe » Original Sins » Original Sins #3

Original Sins #3

Postacie
Zapowiedź

• INHUMANS!
• YOUNG AVENGERS mierzą się z HOODEM!
• Największy sekret J. Jonah Jamesona zostaje ujawniony!

Streszczenie

"Whispers of War"

postacie:
- Lineage

Lineage siedzi w saunie, gdy nagle słyszy za swymi plecami wybuch, gdzieś na Manhattanie. Po chwili na jego ciele pojawia się mała twarz, która nie ma pojęcia, co się stało. Inne twarze na ciele fioletowego Lineage'a tłumaczą nowemu towarzyszowi, że ich nosiciel jest Inhumanem, którego moce polegają na pochłanianiu duszy swych krewnych po ich śmierci. Teraz, mężczyzna może przekazać swemu panu swe sekrety.

Nowy tłumaczy, że gdy wyprowadzał swojego psa na spacer, zobaczył wielką bitwę na Manhattanie. Po usłyszeniu wybuchu, prawdopodobnie dostał zawału. Przed śmiercią miał jednak jeszcze dziwną wizję, która zainteresowała Lineage'a. Inhuman wyjaśnia, że, z tego co mówi, dotyczy ona Black Bolta i Lockjawa. 

Nowy opowiada o ich podróży w towarzystwie innych wojowników i ich ataku na statek Kree. W środku znajdowało się laboratorium, ludzie cierpieli, zamknięci w pomieszczeniach z różnokolorowymi mgłami. Przywódca Kree, po tym jak zabili towarzyszy Black Bolta, stara się z nim spokojnie porozmawiać. Wyjaśnia, że ludzie, których przetrzymują nie są Inhumans, łączą ich z tą rasą niewielkie więzi. Black Bolta ta odpowiedź nie satysfakcjonuje i niszczy statek, wypowiadając słowo "wojna".    

Lineage jest teraz pewien, że z takimi informacjami zajdzie daleko i na pewno mu się przydadzą.

"Young Avengers: Hidden in Plain Sight part 3 of 5"
Postacie:
- Hulkling, Prodigy, Marvel Boy,
- Hood
 
Hood trzyma Davida, celując w jego skroń swą broń, jednak Noh-Varrowi udaje się do niego podbiec i go obezwładnić, nim ten zdołał się zorientować.

Razem wracają do budynku, by ponownie porozmawiać. Hood liczy na to, że mimo wszystko mu pomogą. Jako jedyny wierzy mu Prodigy, który namawia kolegów do wsparcai go. 

Później. David kończy budować sprzęt, który nie jest Cerebro, ale spełni swoje zadanie: zbierze dodatkowe informacje od ludzi zgromadzonych przez Hooda i wykasuje je z ich pamięci. Po chwili podłączają do niego pierwszego mężczyznę.

"Bury the Lead"
postacie:
- J.J. Jameson, Ray Rothman

Ray Rothman, dziennikarz Daily Bugle szuka czegoś w archiwum. Po jakimś czasie znajduje artykuł, którego szukał: relację z pierwszego występu Spider-Mana w telewizji. Gdy kończy go czytać, orientuje się, że bardzo pozytywna recenzja została napisana przez J.J. Jamesona. Jego zaskoczenie nie trwa długo gdyż zostaje przyłapany przez samego Jamesona, który grozi mężczyźnie, po czym spala egzemplarz gazety.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Original Sins #3 Original Sins #3 Original Sins #3 Original Sins #3 Original Sins #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.