Avalon » Serie komiksowe » Original Sins » Original Sins #4

Original Sins #4

Postacie
Zapowiedź

• Sekrety DOCTORA DOOMA ujawnione!
• Jeden z YOUNG AVENGERS upada!
• ORAZ KOLEJNA ZASKAKUJĄCA HISTORIA!

Streszczenie

"Checkmate"

postaci: 
- GIl Carmichael
- Doctor Doom

Gil Carmichael, w wyniku wydarzeń z Manhattanu, wszedł w posiadanie sekretu dotyczącego Doctora Domma, o czym mówi swemu przyjacielowi Jerry'emu w trakcie wspólnego posiłku. Kolega próbuje zmienić jeog zdanie, jednak Gil jest pewien - będzie szantażował Dooma i stanie się miliarderem.

Gdy dociera do ambasady Latverii, zostaje poinformowany, że Doom spotka się z nim osobiście, gdy tylko przyleci. Gdy czeka na niego, otrzymuje kolejne połączenia, w których zostaje poinformowany o śmierci swoich przyjaciół, w tym Jerry'ego.

Kiedy w końcu staje przed Doomem, wie, że jest na straconej pozycji.

"Young Avengers: Hidden in Plain Sight" part 4 of 5
postacie:
- Marvel Boy, Hulkling, Prodigy
- Hood

Bohaterowie podłaczają do maszyny zbudowanej przez Prodigy'ego kolejne osoby. Marvel Boy, wykorzystując technologię Kree, orientuje się, że wszystkie zebrane przez nich informacje są zakodowywane i wysyłane do sieci. Noh-Varr atakuje Hooda i nakazuje mu przekazać im kod do odkodowania treści. Złoczyńca nie ma zamiaru tego zrobić - to jego gwarancja, że nikt go nie zabije, gdyż gdy tylko tak się stanie, kod wyląduje w sieci i wszystkie tajemnice staną się publicznie znane, co może doprowadzić nawet do obalenia rządów. 

Marvel Boy i Hulkling atakują Hooda. Mężczyzna szybko ich pokonuje i radzi Davidowi kontynować pracę, w przeciwnym wypadku nie zobaczy swych przyjaciół żywych.

"Catharsis"
Trwa parada "Możemy być bohaterami", w trakcie której ludzie przebrani za superbohaterów maszerują wśród wiwatujących tłumów. Jeden z gapiów, widząc Kapitana Amerykę, zaczyna sobie coś przypominać. Jako mały eskimos natrafił na bryłę lodu, w której zobaczył twarz Kapitana. Przeprasza go za to, że mu nie pomógł, ale miał tylko 10 lat. Mężczyzna mówi mu, że wszystko w porządku i powinien wymazać z pamięci złe wspomnienia.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Original Sins #4 Original Sins #4 Original Sins #4 Original Sins #4 Original Sins #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.