Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #35

All-New X-Men #35

Postacie
Zapowiedź

• All-New X-Men kontynuują podróż po Uniwersum Ultimate!
• Gościnny występ Milesa Moralesa oraz innych postaci ze świata Ultimate!
• Czy którykolwiek ze światów wróci kiedyś do normalności?

Streszczenie

Teraz, Latveria. Dwie drużyny X-Men, wraz ze Spider-Manem, walczą przeciw Doctorowi Doomowi i jego robotom. W pewnym momencie Miles staje się niewidzialny i szarżuje na łotra, ten jednak nie daje się przechytrzyć i strzela w jego stronę.


Kilka godzin wcześniej. Uruchomiwszy Cerebro, Jean odkrywa żyjących na tej Ziemi mutantów, a wykrywszy kilka sygnałów o innej niż pozostałe sygnaturze energetycznej domyśla się, wraz ze swoją drugą wersją, że muszą to być pozostali członkowie jej drużyny. Gdy odkrywa też sygnaturę identyczną z tą, którą wykryła jeszcze w swoim świecie – należącą do nowej mutantki – uradowana stwierdza, że będą w stanie wrócić do swojego świata. Pyta, czy może pożyczyć od Ultimate X-Men jakiś pojazd, żeby zebrać swoich przyjaciół, druga Jean zapewnia więc, że jej drużyna im pomoże.


Kanada. Wściekła X-23 wypada z bazy Weapon X, wyżywając się na pobliskich drzewach, nie mogąc zrozumieć, czemu każde miejsce, do którego trafiają, musi być wypełnione złem. Nagle zjawiają się nad nią obie Jean. Wyjaśniwszy sytuację, zapraszają Laurę, Warrena i Jimmy'ego do X-Jeta, co jest niezręczne dla tych mutantów, którzy byli przyjaciółmi zmarłego Ultimate Angela.


Jakiś czas później. W Atlancie Iceman ponownie zaczyna tracić moce, a ścigająca go policja w końcu go odpada. Wtedy jednak zaczyna padać śnieg, Bobby jest więc w stanie się z nimi rozprawić, po czym dziękuje przybyłej mu z pomocą Storm. Wsiadłszy na pokład samolotu, próbuje rozmawiać ze swoim odpowiednikiem, który ma mu za złe, że psuje jego wizerunek.


W Latverii Beast zostaje zmuszony przez Dooma do znalezienia sposobu, by zamienić jego stary wehikuł czasu w międzywymiarowy teleporter. Nagle odrzutowiec X-Men zostaje wykryty przez radary zamku, Van Damme każe więc zestrzelić jednostkę i pozbyć się mutantów, którzy przeżyją lądowanie. Jean łączy się jednak telepatycznie z Hankiem, ten więc pozwala jej przejąć kontrolę nad jego ciałem, tym samym przezwyciężając chemiczną kontrolę, którą sprawował nad nim łotr. Gdy Doom odwraca się od mutanta, ten rzuca się na niego. Wykorzystując sytuację, X-Men i Spider-Man atakują.

Autor: S_O

Galeria numeru

All-New X-Men #35 All-New X-Men #35 All-New X-Men #35 All-New X-Men #35 All-New X-Men #35 All-New X-Men #35 All-New X-Men #35 All-New X-Men #35

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.