Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #36

All-New X-Men #36

Postacie
Zapowiedź

• Pojedynek, którego każdy z was się spodziewał! All-New X-Men kontra the Ultimate X-Men! Ale kiedy obie strony to bohaterowie, kto może zostać zwycięzcą? Którą stronę wybierze Miles Morales?

Streszczenie

Latveria. Doctor Doom stoi nad pokonanymi bohaterami, gdy jednak podnosi Spider-Mana, gotów zacząć nad nim badania, Jean Grey atakuje go psychicznie. Gdy łotr przyjmuje na siebie jej ataki i komplementuje jej moc, mutantka ujawnia, że większość swych zdolności wykorzystała, by obudzić swych kompanów. Razem, X-Men, X-Men i Spider-Man atakują Van Damme'a, a pod naporem ich ciosów ten dokonuje odwrotu, znikając w eksplozji. Herosi wykorzystują tę sytuację, by dostać się do jego zamku, gdzie Beast uruchamia autodestrukcję.

Gdzie indziej. Mutantka, od której wszystko to się zaczęło, próbuje znaleźć swój dom, żaden z portali, które otwiera, nie prowadzi jednak do jej macierzystego wymiaru. Wtedy jednak na miejscu zjawiają się X-Men, zapewniając, że chcą jej pomóc. Jean przypomina, że już się spotkały i obiecuje, że razem ze swoją drugą wersją poprowadzą ją w użyciu mocy. Choć pierwsze dwie próby kończą się otwarciem portali do jeszcze gorszych rzeczywistości, za trzecim razem udaje im się odnaleźć Ziemię-616. Pożegnawszy się z nowymi przyjaciółmi, X-Men i nowa mutantka, Carmen Cruise, wracają do swojej rzeczywistości, gdzie dziewczyna ujawnia matce, że jest mutantką. Tymczasem Beast stwierdza, że dopiero co wrócili z Wszechświata, w którym mutantom powodzi się jeszcze gorzej, niż w tym świecie i stwierdza, że muszą coś  tym zrobić.

Autor: S_O

Galeria numeru

All-New X-Men #36 All-New X-Men #36 All-New X-Men #36 All-New X-Men #36 All-New X-Men #36 All-New X-Men #36

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.