Avalon » Serie komiksowe » Guardians Team-Up » Guardians Team-Up #7

Guardians Team-Up #7

Postacie
Zapowiedź

• Drax zabiera swoje talenty do South Beach, gdzie spotyka Ant-Mana.
• Gdy morderczy obcy zjawia się w Miami, tylko ten niespodziewany duet będzie w stanie go pokonać.
• Pod warunkiem, że na wystarczająco długo przestaną się ze sobą sprzeczać.

Streszczenie

Guardians of the Galaxy infiltrują salon spa na planecie Ru D'as w poszukiwaniu kosmicznego gangstera, Dannka – jeden z jego ludzi zauważa jednak herosów i szybko dochodzi do konfrontacji, a gdy łotr ucieka, w pościg za nim rusza Drax, "rekwirując" statek kosmiczny jednego z gości.

Na Ziemi tymczasem Grizzly proponuje Ant-Manowi, by uczcili ich pierwsze wykonane bez większych problemów zlecenie. Podczas ich suto zakrapianego przyjęcia Dannko ląduje gdzie indziej w Miami. Następnego ranka Scott budzi się na kacu-gigancie, który pogarsza jeszcze harmider na ulicy – jak się okazuje, wywołany przez otoczonego przez policję Draxa. Ant-Man uspokaja sytuację z pomocą swojej – przeterminowanej – licencji Avengera, a dowiedziawszy się, czemu kosmita trafił do jego miasta, postanawia mu pomóc – choć tylko dlatego, że alternatywą byłoby pozostawienie Draxa samemu sobie. Cały czas poszukując środków przeciwbólowych, Scott prowadzi Draxa do starego znajomego i emerytowanego gangstera, którego chce spytać o plotki na temat handlu "egzotycznymi" broniami. Groźbą Drax wyciąga od niego, że niejaki Mambo King położył ręce na czymś zaawansowanym, co zamierza sprzedać tego wieczora.

W swojej kryjówce – która jest także jego barem i miejscem występów jego kapeli – Mambo King prezentuje swoim ludziom zdobytą broń – choć nie jest tego świadom, bronią tą jest Ultimate Nullifier.

Wieczorem Scott i Drax zjawiają się przed barem, gdy jednak Drax od razu powala bramkarza, Lang postanawia zmienić taktykę i, znokautowawszy znajdujących się na dymku kelnerów, zabiera ich uniformy i wraz z kosmitą infiltrują lokal. Szybko zauważają udającego się na zaplecze Dannka i podążają za nim – powstrzymując go przy tym przed zabiciem Mambo Kinga. Gdy Drax rzuca się na drugiego kosmitę, zabijając go, Ant-Man powala jednego z ludzi gangstera, a sam boss zostaje powalony przez swojego siostrzeńca, który nie chciał być przestępcą, a jedynie muzykantem. Po wszystkim Drax wręcza Scottowi znalezione opakowanie aspiryny, samemu zabierając Ultimate Nullifier z powrotem do reszty drużyny.

Autor: S_O

Galeria numeru

Guardians Team-Up #7 Guardians Team-Up #7 Guardians Team-Up #7 Guardians Team-Up #7 Guardians Team-Up #7 Guardians Team-Up #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.