Avalon » Serie komiksowe » Silver Surfer vol. 6 » Silver Surfer vol. 6 #7

Silver Surfer vol. 6 #7

Silver Surfer vol. 6 #7

"We Are Sailors on an Endless Sea on Night"

Postacie
Zapowiedź

• Silver Surfer i Dawn podróżują dalej niż ktokolwiek wcześniej przed nimi i odkrywają jedynie pustkę...
• ...i samotną latarnie, drygującą w nieskończoność.
• Jaki jest jej sekret? Co jeszcze kryje się w ciemności.

Streszczenie

Silver Surfer prezentuje Dawn najróżniejsze cuda kosmosu, gdy nagle wpadają na coś, co go intryguje – całkowitą pustkę. Za zgodą dziewczyny rusza w głąb "mroku", ciągnącego się praktycznie w nieskończoność. Po jakimś czasie wpadają na "latarnię", gdy jednak się do niej zbliżają, Dawn zostaje porwana przez "macki", a choć Norrin próbuje rozświetlić mrok, wykorzystując Power Cosmic, po dziewczynie nie pozostaje już śladu. Winiąc się, Surfer rozdziela się z deską, każąc jej odnaleźć dziewczynę, samemu również wyruszając na poszukiwania. Wspomina, jak w czasie ich wspólnych wędrówek poznał ją bliżej – jak choćby jej emocjonalną więź ze wzorem na jej ubraniu, na początku mający pomóc jej ojcu w odróżnieniu bliźniąt – jej dobre serce, gdy zaprzyjaźniła się z deską i przekazała mu, że nie "lubi" ona dezintegrować się o ponownie odtwarzać, jej rezolutność, gdy wysłała deskę w miejsce, w które żadne z nich nie mogłoby się zmieścić, by uratować zaginione dziecko. Wspomina ostatni raz, gdy zawiódł – gdy podczas postoju na planecie Elysius 5 przekonała go do zorganizowania pikniku i przybrania ludzkiej formy, by poczuć smak jedzenia, zostali zaatakowani przez żądnego zemsty Captaina Sharrra [patrz All-New Marvel Now! Point One – przyp. S_O], który odrąbał ramię Norrina. Ten szybko wrócił do srebrnej formy i powalił pirata, po czym przytwierdził swe ramię stwierdzając, że ludzka forma pozostawia go bezbronnym.

Teraz jednak Surfer stwierdza, że to jest rozwiązanie jego problemu – zauważa, że macki zaatakowały tylko Dawn. Gdy przybiera ludzką formę, on również zostaje zaatakowany, gdy zostaje jednak zaciągnięty tam, gdzie przetrzymywana jest dziewczyna, wraca do srebrnej formy i powala "przeciwnika" – kosmicznego pasożyta, pożerającego nieostrożnych podróżnych – za pomocą Power Cosmic. Uratowawszy Dawn Surfer niszczy latarnię i, tym samym, potwora, po czym wykorzystuje cząstkę siebie, by stworzyć pierścień, za pomocą którego zawsze będzie wiedział, gdzie Dawn się znajduje. Dziewczyna pyta, czy w związku z tym są teraz parą.

Autor: S_O

Galeria numeru

Silver Surfer vol. 6 #7 Silver Surfer vol. 6 #7 Silver Surfer vol. 6 #7 Silver Surfer vol. 6 #7 Silver Surfer vol. 6 #7 Silver Surfer vol. 6 #7 Silver Surfer vol. 6 #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.