Avalon » Archiwum » Sierpień 2007

Archiwum: Sierpień 2007

Kategoria:
Wszystko
Serie regularne
Miniserie
Serie regularne zakończone
Miniserie zakończone
One-Shot
Annual
Sortuj:
Alfabetycznie
Chronologicznie
Pokaż:
Wszystko
Streszczenia
Black Panther vol. 4 #30

wyd. 2007-08-29

Black Panther vol. 4 #30
"Absolutely No Way To Win" - part 3
Scenariusz:
Reginald Hudlin;
Rysunki:
Francis Portella;

Po wybraniu złego zakrętu na międzywymiarowej super autostradzie, nowa Fantastyczna Czwórka właśnie stała się daniem dnia w Zombie Universe. Przy stoliku pierwszym: Zombie Galacti. Przy stole numer dwa: Zombie Skrulls! I przy stoliku numer trzy: Zombie Monster z Negative Zone. Niech lepiej Black Panther, Storm, Human Torch i the Thing wynajdą perfekcyjny plan ucieczki, gdyż inaczej... ich przeznaczeniem będzie zombifikacja!

Fantastic Four #548

wyd. 2007-08-01

Fantastic Four #548
"Reconstruction" - part 5: "Kind Of An Expensive Test"
Scenariusz:
Dwayne McDuffie;
Rysunki:
Paul Pelletier;

Fantastic Four vs. Frightful Four — wystarczająco powiedziane!

Fantastic Four #549

wyd. 2007-08-29

Fantastic Four #549
"Reconstruction" - part 6: "So I Guess You're Saying The Honeymoon's Over"
Scenariusz:
Dwayne McDuffie;
Rysunki:
Paul Pelletier;

Frightful Four mocno się przeliczają z ich planem zemsty, kiedy Reed i Sue powracają do FF – teraz jest już sześciu przeciw czterem...

Silver Surfer - Requiem #4

wyd. 2007-08-29

Silver Surfer - Requiem #4
Part four: "Agnus Dei"
Scenariusz:
J. Michael Straczynski;
Rysunki:
Esad Ribic;

Konkluzja najświeższej serii z linii Marvel Knights! Przez niezliczone lata, Norrin Radd surfował poprzez galaktykę, odkrywając mrok pomiędzy gwiazdami, będąc świadkiem powstań i upadków ogromnych cywilizacji. Teraz, jego droga dobiega końca. Zenn La – planeta, na której się urodził, planeta, którą ocalił poprzez własne poświecenie – Silver Surfer przemierzył całą galaktykę, by zaczerpnąć tu ostatni oddech. Teraz, gdy nadszedł, kto na niego czeka?

Sub-Mariner vol. 2 #3

wyd. 2007-08-15

Sub-Mariner vol. 2 #3
"Revolution" - part 3
Scenariusz:
Matt Cherniss, Peter Johnson;
Rysunki:
Philippe Briones;

Zegar tyka, a złowieszcza komórka szpiegowska Atlantis przygotowuje kolejny atak... Do tej pory zabili już 900 cywilów na wybrzeżach USA, a S.H.I.E.L.D. zrzuca za to winę na Namora. Czy podwodny monarcha odnajdzie morderców w jego własnym królestwie, zanim kolejny atak terrorystyczny pochłonie więcej niewinnych istnień, lub czy będzie zmuszony bronić Atlantis przed wojną wyprowadzoną przez Tony’ego Starka – znanego także jako Iron Man, Dyrektor S.H.I.E.L.D.? Czy Namor odnajdzie pomocną dłoń, czy może kolejnego wroga w Wolverinie?? I kto stoi za falą przemocy, która spycha Sub Marinera ku jego najcięższemu wyzwaniu w życiu??? Matt Cherniss i Peter Johnson (POWERLESS) i wschodząca gwiazda Phil Briones (WHITE TIGER) dadzą odpowiedzi, a wspaniałą okładkę narysuje Leinil Yu!

World War Hulk #3

wyd. 2007-08-01

World War Hulk #3
Part 3 of 5
Scenariusz:
Greg Pak;
Rysunki:
John Romita Jr.;

Szalony festiwal miażdżenia, jakim niewątpliwie jest WWH wciąż trwa! Hulk jeszcze nigdy nie był tak wściekły, potężny i zawzięty na dokonaniu swojej zemsty na czterech tak zwanych bohaterach (Mr. Fantastic, Iron Man, Dr. Strange oraz Black Bolt), którzy wysłali go w kosmos. Ale czy przeżyje bezlitosny atak jednego ze swoich najstarszych i najbardziej zaciętych oponentów? Jak się obroni, gdy Dr. Strange uwolni swoją prawdziwą, najwyższą, ostateczną, magiczną moc? I kto przeżyje, gdy najlepszy, ziemski przyjaciel Hulka zmierzy się z jednym z jego pierwszym sprzymierzeńcem z Sakaar?

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.