Avalon » Archiwum » Sierpień 2007

Archiwum: Sierpień 2007

Kategoria:
Wszystko
Serie regularne
Miniserie
Serie regularne zakończone
Miniserie zakończone
One-Shot
Annual
Sortuj:
Alfabetycznie
Chronologicznie
Pokaż:
Wszystko
Streszczenia
Fantastic Four #548

wyd. 2007-08-01

Fantastic Four #548
"Reconstruction" - part 5: "Kind Of An Expensive Test"
Scenariusz:
Dwayne McDuffie;
Rysunki:
Paul Pelletier;

Fantastic Four vs. Frightful Four — wystarczająco powiedziane!

World War Hulk #3

wyd. 2007-08-01

World War Hulk #3
Part 3 of 5
Scenariusz:
Greg Pak;
Rysunki:
John Romita Jr.;

Szalony festiwal miażdżenia, jakim niewątpliwie jest WWH wciąż trwa! Hulk jeszcze nigdy nie był tak wściekły, potężny i zawzięty na dokonaniu swojej zemsty na czterech tak zwanych bohaterach (Mr. Fantastic, Iron Man, Dr. Strange oraz Black Bolt), którzy wysłali go w kosmos. Ale czy przeżyje bezlitosny atak jednego ze swoich najstarszych i najbardziej zaciętych oponentów? Jak się obroni, gdy Dr. Strange uwolni swoją prawdziwą, najwyższą, ostateczną, magiczną moc? I kto przeżyje, gdy najlepszy, ziemski przyjaciel Hulka zmierzy się z jednym z jego pierwszym sprzymierzeńcem z Sakaar?

Sub-Mariner vol. 2 #3

wyd. 2007-08-15

Sub-Mariner vol. 2 #3
"Revolution" - part 3
Scenariusz:
Matt Cherniss, Peter Johnson;
Rysunki:
Philippe Briones;

Zegar tyka, a złowieszcza komórka szpiegowska Atlantis przygotowuje kolejny atak... Do tej pory zabili już 900 cywilów na wybrzeżach USA, a S.H.I.E.L.D. zrzuca za to winę na Namora. Czy podwodny monarcha odnajdzie morderców w jego własnym królestwie, zanim kolejny atak terrorystyczny pochłonie więcej niewinnych istnień, lub czy będzie zmuszony bronić Atlantis przed wojną wyprowadzoną przez Tony’ego Starka – znanego także jako Iron Man, Dyrektor S.H.I.E.L.D.? Czy Namor odnajdzie pomocną dłoń, czy może kolejnego wroga w Wolverinie?? I kto stoi za falą przemocy, która spycha Sub Marinera ku jego najcięższemu wyzwaniu w życiu??? Matt Cherniss i Peter Johnson (POWERLESS) i wschodząca gwiazda Phil Briones (WHITE TIGER) dadzą odpowiedzi, a wspaniałą okładkę narysuje Leinil Yu!

Black Panther vol. 4 #30

wyd. 2007-08-29

Black Panther vol. 4 #30
"Absolutely No Way To Win" - part 3
Scenariusz:
Reginald Hudlin;
Rysunki:
Francis Portella;

Po wybraniu złego zakrętu na międzywymiarowej super autostradzie, nowa Fantastyczna Czwórka właśnie stała się daniem dnia w Zombie Universe. Przy stoliku pierwszym: Zombie Galacti. Przy stole numer dwa: Zombie Skrulls! I przy stoliku numer trzy: Zombie Monster z Negative Zone. Niech lepiej Black Panther, Storm, Human Torch i the Thing wynajdą perfekcyjny plan ucieczki, gdyż inaczej... ich przeznaczeniem będzie zombifikacja!

Fantastic Four #549

wyd. 2007-08-29

Fantastic Four #549
"Reconstruction" - part 6: "So I Guess You're Saying The Honeymoon's Over"
Scenariusz:
Dwayne McDuffie;
Rysunki:
Paul Pelletier;

Frightful Four mocno się przeliczają z ich planem zemsty, kiedy Reed i Sue powracają do FF – teraz jest już sześciu przeciw czterem...

Silver Surfer - Requiem #4

wyd. 2007-08-29

Silver Surfer - Requiem #4
Part four: "Agnus Dei"
Scenariusz:
J. Michael Straczynski;
Rysunki:
Esad Ribic;

Konkluzja najświeższej serii z linii Marvel Knights! Przez niezliczone lata, Norrin Radd surfował poprzez galaktykę, odkrywając mrok pomiędzy gwiazdami, będąc świadkiem powstań i upadków ogromnych cywilizacji. Teraz, jego droga dobiega końca. Zenn La – planeta, na której się urodził, planeta, którą ocalił poprzez własne poświecenie – Silver Surfer przemierzył całą galaktykę, by zaczerpnąć tu ostatni oddech. Teraz, gdy nadszedł, kto na niego czeka?

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.