Avalon » Archiwum » Lipiec 2010

Archiwum: Lipiec 2010

Kategoria:
Wszystko
Serie regularne
Miniserie
Serie regularne zakończone
Miniserie zakończone
One-Shot
Annual
Sortuj:
Alfabetycznie
Chronologicznie
Pokaż:
Wszystko
Streszczenia
Fantastic Four #581

wyd. 2010-07-28

Fantastic Four #581
"When Everything's Lost, The Battle Is Won..."
Scenariusz:
Jonathan Hickman;
Rysunki:
Neil Edwards;

Pierwsza z dwóch części historii, w której będziemy świadkami powrotu Nathaniela Richardsa. Zobacz, jak cofa się w czasie do szkolnych lat Reeda, Bena i Victora von Dooma i rekrutuje ich na niewykonalną misję w przyszłości.

Fantastic Four Annual #32

wyd. 2010-07-08

Fantastic Four Annual #32
"A Little Stranger"
Scenariusz:
Joe Ahearne;
Rysunki:
Bryan Hitch;

Kiedy Sue i Reed zostali rodzicami, zmieniło to Fantastyczną Czwórkę na zawsze. Co się wydarzy, gdy Johnny Storm odkrywa, że zostanie ojcem? Zwłaszcza, że nie pamięta tej właściwej nocy. Okazuje się, że prawda leży wewnątrz Johnny'ego, kiedy to reszta drużyny zmniejsza się i wchodzi do ciała Human Torcha, gdzie znajdują pułapkę zastawioną przez jednego z ich najpotężniejszych przeciwników. Jak Reed, Ben i Sue mają wygrać walkę, nie krzywdząc przy tym Johnny'ego? I jak Johnny może się obronić przed zagrożeniem z zewnątrz, nie 'odpalając się' i nie zabijając przy tym jego przyjaciół? Dzika podróż do ojcostwa wewnątrz Ludzkiej Pochodni!

Spider-Man/Fantastic Four #1

wyd. 2010-07-08

Spider-Man/Fantastic Four #1
Scenariusz:
Christos Gage;
Rysunki:
Mario Alberti;

Twórcy bestsellerowej miniserii X-Men/Spider-Man wracają z nowymi podróżami do klasycznych momentów Marvela. Każdy z czterech numerów opowie inną, niepowiedzianą dotychczas historię współpracy Pająka z Fantastyczną Czwórką, obsadzoną w innym przedziale czasowym historii Marvela, z tajemniczym wątkiem łączącym je wszystkie. W tym numerze ujrzysz opowieść z Silver Age, jak to diaboliczny despota Dr Doom uczestniczy w międzynarodowej, pokojowej konferencji w Empire State University i chce... by Fantastic Four zostali jego ochroniarzami! Kiedy przybywa żądny zemsty na Doomie Sub-Mariner, Spider-Man utyka gdzieś pośrodku... i wszystko się komplikuje! Gwen Stacy... armie Atlantydów... wielkie, chodzące wieloryby... nie możesz tego ominąć! Nuff said!

Web of Spider-Man vol. 2 #10

wyd. 2010-07-21

Web of Spider-Man vol. 2 #10
"The Extremist" - part 3
Scenariusz:
Marc Guggenheim, Fred Van Lente;
Rysunki:
Sana Takeda, Javier Rodriguez;

Spider-Man musi ocalić J. Jonah Jamesona przed tajemniczym Extremist – mordercą ludzi, którzy wypowiadają się źle o superbohaterach. Ale złoczyńca zna sekret naszego bohatera i nie zawaha się go ujawnić. Tymczasem Jackpot staje twarzą w twarz z Mr. Negativem.

X-Force vol. 3 #28

wyd. 2010-07-08

X-Force vol. 3 #28
"Second Coming" - Chapter 13
Scenariusz:
Christopher Yost, Craig Kyle;
Rysunki:
Mike Choi;

Rozpoczyna się ostateczna bitwa w teraźniejszości i przyszłości. Bastion przez cały czas był o krok przed X-Men, ale teraz poświęcenie jednego z mutantów może odmienić losy tej wojny.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.