Avalon » Crossover/Events » The Devil and the Details

The Devil and the Details

Typ: wewnętrzny
Start: 2012-01-11
Liczba zeszytów: 2
Wstęp:
Spider-Man po spotkaniu z Black Cat, dowiaduje się, że ta została wrobiona w kradzież. Jako, że wierzy w jej niewinność postanawia wraz z Daredevilem wyciągnąć ją z kłopotów.
Występuja:
* Spider-Man , Daredevil
* Black Cat
* Sajani Jaffrey
* Kirsten McDuffie
* Foggy Nelson
* naukowiec Wasserschmidt
* agent Black Spectre
Komiksy
Streszczenie:
Spider-Man po rozstaniu z Carlie Cooper przez przypadek trafia na Black Cat. Nieudolnie stara się z nią flirtować. Kiedy ta odchodzi, Peter podrzuca jej swój nadajnik. Kiedy Felicia trafia do domu, spotyka w nim policjantów, którzy ją aresztują. O całej sytuacji dowiaduje się Parker, kiedy rano przychodzi do pracy. Wie, że za kradzieżą prototypu telefonu z hologramem nie może stać Hardy, ponieważ przebywał z nią w tym samym czasie. Postanawia wydostać ją z kłopotów i prosi Daredevila o pomoc. W międzyczasie Black Cat udaje się uciec z radiowozu. 

Dwójka superbohaterów udaje się do wynalazcy telefonu. Okazuje się, że był on związany i zakneblowany we własnym mieszkaniu. Na szczęście rzekomi strażniczy pilnujący go to hologramy. Kiedy Peter i Matt postanawiają udać się tropem złoczyńców, kanał, do którego wchodzą zawala się, a Parker przez przypadek zostaje porażony prądem. Wszystkiemu przygląda się Felicia.

Tymczasem Foggy Nelson wraz ze swoimi klientami pojawia się na jednym z cmentarzy i przedstawia zaświadczenie z sądu, które umożliwia im zbadanie, co się stało z ciałami bliskich jego klientów, które zniknęły.

Matt uwalnia się z gruzów, niszczy transformator i łapie Felicię. Ta przyznaje, że choć nie chciała zabić Spider-Mana, to chciała go skrzywdzić za nasłanie na niego policji. Oczywiście Parker temu zaprzecza, a trójka wyjaśnia sobie nieporozumienia i postanawia rozwiązać problem. 

Kiedy bohaterowie wracają do wynalazcy, zastają go schowanego za szafą. Ten szybko przyznaje, że za sprawą stoi niejaki Terra-One. Okazuje się jednak, że naukowiec jest otruty i Ścianołaz zabiera go do szpitala. 

Black Cat i Daredevil ruszają dalej tropem, po drodze flirtując. W końcu docierają do strzeżonego miejsca, gdzie się rozdzielają. Matt trafia do miejsca przechowania urządzenia i bez problemu je odzyskuje. Tymczasem Felicia spotkała agenta Black Spectre, który zaproponował walizkę pieniędzy w zamian za urządzenie.

Po wydostaniu z budynku Hardy i Murdock zaczynają się całować. To wszystko ogląda Spider-Man, który czuje się zazdrosny. Daredevil i Black Cat udają się do apartamentu tego pierwszego, gdzie dochodzi między nimi do stosunku, który przerywa telefon od Foggy'ego.  Okazuje się, że zaginęło ciało ojca Matta.

Reprekusje:
* Matt wchodzi w posiadanie urządzenia tworzącego hologramy
* Znika ciało ojca Daredevila
* Felicia rozpoczyna romans z Murdockiem

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.