Avalon » Archiwum » Luty 2016

Archiwum wiadomości: Luty 2016

Avalon Pulse #443

2016-02-29 17:23:45 - Rodzyn

W tym numerze Pulse'a przeczytacie opinie o rozczarowującym szóstym numerze All-New All-Different Avengers, o mocno opóźnionej drugiej odsłonie Karnaka a także o kilku innych mniej lub bardziej interesujących seriach. 


Marvel Variant Covers #23

2016-02-28 16:22:35 - Utek - źródło: Newsarama

W dzisiejszej odsłonie rubryki Marvel Variant Covers prezentujemy Wam varianty, które będą zdobić okładki majowych komiksów.

Komentarze:

czytaj dalej...

First Looks 02.03.2016

2016-02-27 20:20:16 - Utek

Rosjanka, Mścicielka, szpieg, zabójczyni, tajna agentka, kobieta o wielu talentach i twarzach - można by tak opisywać jej osobę bez końca. Najważniejsze jest jednak, to, że powraca z solową serią, za której sterami stoją Mark Waid oraz Chris Samnee, osoby odpowiedzialne za niedawny sukces komiksowego Daredevila.



First Looks 02.03.2016

Katalog postaci - Spider-Verse cz. 8

2016-02-27 10:20:46 - Avalon

Przedstawiamy już ostatnią porcję nowych postaci, powiązanych z eventem Spider-Verse i zapewnim, ze najgorszych zostawiliśmy na koniec. No, nie w takim sensie, jaki przychodzi wam teraz na myśl. Oto przed wami, najgorsze co przytrafiło się pajęczym postaciom ze wszystkich rzeczywistości. Największe zagrozenie(choc to kwestia dyskusyjna), jakiemu musieli stawić czoła. Przed wami pożeracze pająków - Inheritors, a także wszyscy ci, którym przyszło im służyć, czasem niezależnie od swojej woli.  

Komentarze:

czytaj dalej...

Konkurs Atomowo-Hawkguyowy: Wyniki

2016-02-22 20:55:26 - Avalon

Co to znaczy być bohaterem? Czy chodzi o ratowanie kotków z drzew, pomaganie staruszkom przejść przez ulicę? Rzucanie się w ogień, by uratować czyjeś życie? Czy może o podzielenie się ostatnią kromką chleba z nieznajomym, gdy sam jesteś głodny? Nie tak dawno spytaliśmy o to Was. I choć wszystkie przysłane odpowiedzi były godne pochwały, mogliśmy nagrodzić tylko trzy z nich. Oto one...


Avalon Pulse #442

2016-02-22 19:06:47 - Rodzyn

Zaskoczeniem ostatniej środy okazało się dobre wprowadzenie do nowego eventu "Standoff", który będzie rozgrywał się na łamach kilku tytułów związanych z Avengers.  


Marvel Variant Covers #22

2016-02-21 10:45:56 - Utek - źródło: Newsarama

Nowa odsłona rubryki i nowe warianty okładkowe, tym razem padło na wybrane alternatywne covery jakie Marvel przygotował dla swoich czytelników wśród serii, które zostaną wydane w kwietniu. 

Komentarze:

czytaj dalej...

First Looks 24.02.2016

2016-02-20 12:34:45 - Utek

Jedni mają psa, jeszcze inni kota, ale, to nic w porównaniu z Moon Girl, której przyjacielem jest dinozaur! Tak, to prawda, ale cóż w tym dziwnego, przecież w komiksach Marvela wszystko jest możliwe, czyż nie?

Szkice z Civil War II

2016-02-20 12:28:04 - Utek - źródło: Newsarama

Wydawnictwo Marvel zaprezentowało szkice z pierwszego numeru miniserii Civil War II. Jej autorami są Brian Michael Bendis (scenariusz) oraz David Marquez (rysunki). Poinformowano także, iż zeszyt ten ukaże się 1 czerwca.

Komentarze:

czytaj dalej...

Katalog postaci - Spider-Verse cz. 7

2016-02-20 09:26:15 - Avalon

Powoli zbliżamy się do końca, prezentacji nowych postaci, powiązanych z Spider-Verse. Ostatnio przeważały głównie takie pozytywne, choć niekoniecznie posiadajace super-moce, będące w większości wariacjami znanych wszystki postaci, z najbliższego otoczenia pajęczych herosów. Tym razem więc, będą ponownie postacie znane z tzw. "dalszego planu", garść herosów i masa innych, które z różnych powodów nie załapały się w poprzedniej odsłonie. Za tydzień, juz ostatnia porcja, tym razem zawierające same postacie negatywne.

Komentarze:

czytaj dalej...

Mission Impossible

2016-02-19 21:53:10 - Undercik

Niemożliwemu i szczętnie ukrywanemu przed heroldami Galactusa miejscu, zagraża wszechpotężny byt. Obrońcy po kolei giną po chwili starcia. To powoduje, że kandydatem na następnego czempiona zostanie... były herold Galactusa!

Komentarze:

czytaj dalej...

Avalon Pulse #441

2016-02-16 16:43:15 - Rodzyn

Choć jest to skromne wydanie Pulse'a, to na pewno nie był to tydzień bez tytułów wartych przeczytania. Sprawdźcie sami.


Red vs. Blue

2016-02-15 21:54:01 - S_O

Nie ma co ukrywać, nie jest to najlepszy moment, by należeń o Fantastycznej Czwórki. Teraz jednak pora wstać, otrzepać się i odzyskać to, co utracili.


Recenzja komiksu Era Ultrona

2016-02-14 21:19:32 - Sc0agar4k

Grube tomiszcze do czytania, Ultron w tytule, Bendis pisze scenariusz, a rysunki tworzy trójka świetnych rysowników. Czy można czerpać przyjemność z czytania? Odpowiedz w środku. 


Komentarze:

czytaj dalej...

First Looks 17.02.2016

2016-02-13 19:40:54 - Utek

Kiedyś była dziewczyną Donalda Blake'a, alter ego Thora, dziś to ona dzierży jego młot. Gdy nie jest zajęta byciem herosem, prowadzi inną walkę - z rakiem, który powoli niszczy jej organizm.

Avalon Pulse #440

2016-02-08 22:04:44 - Rodzyn

Choć tydzień ten to debiut nowej serii z przygodami Milesa Moralesa, zainteresowanie czytelników skupiło się w większym stopniu na kolejnych odsłonach Uncanny Avengers i Uncanny X-Men, a nawet A-Force i Captain Marvel.

First Looks 10.02.2016

2016-02-08 22:01:35 - Utek

Marvel w kolejnym tygodniu wydawniczym przygotował dla swoich czytelników aż 20 tytułów, wśród których każdy z nich znajdzie coś dla siebie. 



Co związanego z Marvelem na 50 Super Bowl?

2016-02-06 14:49:27 - Dominik Nowicki - źródło: Różne

Nadchodzi ten moment w roku, kiedy prawie każdy Amerykanin zasiada przed telewizorami aby obejrzeć blok reklamowy z przerwami na mecz futbolu amerykańskiego. To niewątpliwe święto w USA często przynosi zwiastuny największych filmowych produkcji. Czego można spodziewać się w tym roku?

Komentarze:

czytaj dalej...

[UPDATE] Wielka Ankieta Avalonu

2016-02-01 23:17:07 - Avalon

Każdy duży serwis internetowy w czasie swego istnienia przechodzi zmiany. Nie inaczej jest z Avalonem. Jeśli jednak mamy się rozwijać, musimy wiedzieć, w którą stronę to robić. I tutaj do gry wkraczacie Wy.

Komentarze:

czytaj dalej...

Avalon Pulse #439

2016-02-01 22:03:44 - Rodzyn

W tym tygodniu największą uwagę czytelników przykuł zaskakująco dobry numer Extraordinary X-Men. Przyćmił tym samym debiut innego tytułu pisanego przez Jeffa Lemire, czyli Old Man Logan.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.