Wiadomości: Jeśli to październik to Marvel wypuszcza DVD

Jeśli to październik to Marvel wypuszcza DVD

2007-10-12 20:46:45 - Kakteen

Dziesiąty miesiąc roku jest szczęśliwym dla wszystkich fanów filmowych dokonań Marvela. W październiku bowiem na DVD ukazują się trzy tegoroczne tytuły z czerwonym logiem na początku: "Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera", "Ghost Rider" oraz zapowiadający się na największy hit tego miesiąca na rynku kina domowego – "Spider-Man 3".

Dwa ostatnie z wymienionych obrazów miały już swój debiut na naszym rynku.
"Spider-Man 3" pojawił się w sklepach w zeszłym tygodniu. Polscy nabywcy mają możliwość stania się posiadaczami wersji jedno lub dwupłytowej. Za drugą z wymienionych będziemy musieli zapłacić ok. 70 zł, pierwsza jest nieco tańsza - ok. 55 zł. Producenci przyzwyczaili już nas, że wydanie dwudyskowe serii "Spider-Man" aż roi się od dodatków i nie inaczej jest w przypadku ostatniej części.

Co ciekawe, płyty z "Ghost Riderem" kształtują się w podobnych przedziałach cenowych co w przypadku obrazu o Pająku. Za jednopłytową wersje w najpopularniejszej księgarni internetowej zapłacimy 54,5 zł natomiast dwupłytowa będzie kosztować 69 zł. Polityka, co najmniej dziwna mając na uwadze odległy poziom artystyczny dwóch wspomnianych produkcji.

Wersja "Fantastic Four 2: Rise of the Silver Surfer" na potrzeby domowego zacisza zdążyła już pojawić się na półkach za oceanem. Polscy fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość aż do szóstego listopada.

Z okazji obfitującego w tak wielkie wydarzenia miesiąca związane z kinem domowym, redakcja filmowa Avalonu przygotowuje wiele niespodzianek. Długo czekać nie będziecie musieli – pierwsze z nich już w niebawem. Pażdziernik należał będzie do DVD z czerwonym logiem w tle.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.