Wiadomości: Jeśli to październik to Marvel wypuszcza DVD – epizod 2

Jeśli to październik to Marvel wypuszcza DVD – epizod 2

2007-10-16 16:42:32 - Janio15

Newsem tym kontynuujemy zapowiadaną na ten miesiąc i początek następnego serię poświęconą wydanym ostatnio na potrzeby domowego zacisza marvelowskim srebrnym krążkom. Na pierwszy ogień idą Państwo Fantastyczni i ich rekordy sprzedaży na rynku za oceanem.

Amerykanie są zakochani w Fantastic Four, bowiem najnowsze przygody wesołej rodzinki – "Fantastic Four 2: Rise of the Silver Surfer" przynoszą duże zyski dla swych twórców z 20th Century Fox.

W pierwszym tygodniu sprzedaży (1-7 październik) sequel "Fantastic Four" okazał się najchętniej kupowanym DVD spośród dostępnych na rynku tytułów. Dodatkowo specjalne wydanie DVD zawierające obie części filmu zadebiutowało na drugim miejscu list sprzedaży w USA. Kolejny sukces obraz zaliczył w wypożyczalniach. Z zyskiem 9,5 mln dolarów w pierwszym tygodniu (również 1-7 październik) stał się  najchętniej wypożyczanym filmem. Na koniec warto dodać, że "Fantastic Four 2: Rise of the Silver Surfer" w wersji Blu-ray Disc również zanotowało najlepszy start w pierwszym tygodniu sprzedaży.

Jeżeli kolejne miliony dolarów będą przybywać w takim tempie, to możemy być raczej spokojni o losy powstania trzeciej części.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.