Wiadomości: First Looks

First Looks

2007-10-30 09:10:24 - Cyclop83 - źródło: ComicsContinuum

W tym tygodniu bez wątpienia numerem jeden jest X-Men: Messiah Complex #1. Początek pierwszego od prawie 10 lat tak dużego wydarzenia z udziałem mutantów. Nie jest to jedyny zapowiadający się wyśmienicie komiks w tym tygodniu. Annihilation: Conquest - Quasar #4 powinien odpowiedzieć na klika kluczowych pytań. W tym, kto jest zbawcą Kree? Równie ciekawie zapowiada się Sub-Mariner #5. Zapraszam na zwiastuny.

Anita Blake - Vampire Hunter: The First Death #2
Ekscytujące tajemnice z przeszłości Anity Blake ujrzą światło dzienne w finale tej opowieści. Anita i Edward polują na wampira zabójcę, ale czy zdążą, nim kolejna osoba zginie? Co jest gotowa poświęcić Anita, aby powstrzymać mordercę przed kolejnym atakiem? 

 

 

 

 

         

 

 

Annihilation: Conquest - Quasar #4
Quasar i Moondragon już prawie mają osobę, która może zostać zbawcą Kree, ale przed nimi czeka jeszcze spotkanie z Super-Adaptoidem.

 

 

 

         

 

 

 Daredevil Annual #1
Daredevil przechodzi ciężki tydzień. Wirus grypy spowodował, że radar DD jest bezużyteczny, Yakuza próbuje odzyskać swoje wpływy w Hell's Kitchen, a gdyby tego było mało, Murdock musi rozwiązać zagadkę pewnego morderstwa. Co jeszcze ciekawego? Na wolność wychodzi znajomy Matta z pobytu w więzieniu, Carlos LaMuerto, znany również jako Black Tarantula. Okaże się sprzymierzeńcem, czy przeciwnikiem?

 

 

 

         

 

 

Iron Man #23
Nawiedzany przez duchy przeszłości, Iron Man kontynuuje swoje śledztwo związane z tragedią w Omaha, pomimo tego, że Komisja Do Spraw Aktywności Superbohaterów kazała mu zamknąć tę sprawę. Ale kłopotliwe pytania pozostają bez odpowiedzi. Kto naprawdę stoi za śmiercią Gadget i co wyznaczyło ją na śmierć? Jedynym świadkiem jest szaleniec zwany Graviton.

 

 

 

         

 

 

Mythos : Fantastic Four #1
Prestiżowa seria Mythos powraca, by przedstawić nam, jak Pierwsza Rodzina Marvela stała się drużyną, którą znamy dziś! Paul Jenkins opowie historię, podczas gdy Paolo Rivera dostarczy nam piękne ilustracje początków Fantastycznej Czwórki!

 

 

 

         

 

 

New X-Men #43
Przeciwnicy wykonują swój ruch. Najmłodsi studenci Szkoły dla Młodych Talentów zostali pozbawieni mocy, zdziesiątkowani i rozdarci wewnętrznie. Teraz na skraju kolejnej wielkiej zmiany zastanawiają się, jak uda im się przetrwać kolejny raz.

 

 

 

        

 

   

 

 

Sub-Mariner #5
Czas ucieka królowi mórz! Wolverine i Profesor X nie mogli pomóc; terroryści z Atlantis, odpowiedzialni za destrukcję całego amerykańskiego miasteczka, są gotowi zaatakować powierzchnię raz jeszcze; Iron-Man, szef S.H.I.E.L.D., rozważa inwazję na Atlantis; zdrajcy w Atlantis są gotowi obalić rządy Namora... lecz zanim Sub-Mariner będzie mógł stawić czoła któremuś z tych problemów, musi przetrwać walkę z Venomem i Thunderbolts! I który z niezliczonych wrogow władcy mórz będzie odpowiedzialny za zniszczenie Atlantis?

 

 

 

         

 

 

Ultimate Power #8
Do międzywymiarowej walki wkracza nowy gracz, który psuje szyki generałowi Fury'emu. Ultimates nagle znajdują się w najgorszym położeniu z możliwych, a to źle wróży ich Ziemi.

 

 

 

         


 

X-Men: Messiah Complex #1
Przed Wami największe wydarzenie tego roku. Dwóch uznanych geniuszy zaprezentuje wstęp do komiksu, który jeszcze przed pojawieniem się przeszedł do historii. W ciemnym tunelu niepewnej przyszłości pojawiła się nadzieja. Narodziny pierwszego mutanta od czasu M-Day.

 

 

 

     

 

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.