Wiadomości: "Iron Man" - premiera tuż tuż...

"Iron Man" - premiera tuż tuż...

2008-03-12 10:45:54 - jsf - źródło: comingsoon.net

Do premiery "Iron Mana" coraz bliżej. Już niedługo będziemy mogli delektować się filmem w naszych kinach, czas na najświeższe informacje na temat wydarzeń związanych tą produkcją.

Jak podaje serwis ComingSoon.net, Andrew Cripps – szef Paramount Pictures International - ogłosił, że premiera najnowszej marvelowskiej produkcji odbędzie się równocześnie we wszystkich krajach tj. 30 kwietnia (wcześniej amerykańska premiera planowała była na 2 maja). Co więcej, prawdopodobnie jednym z trailerów, które będziemy mogli zobaczyć przed seansem, będzie zwiastun filmu "Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull"

 

W ramach promocji filmu swoją stronę uruchomił także producent samochodów – Audi, który zapewnia, że auta jego marki będą odgrywać w "Iron Manie" niemałą rolę. My zapewniamy natomiast, że nie będziecie żałować, poświęcając chwilę, by ją odwiedzić - strona jest naprawdę rewelacyjnie wykonana.

 

Na koniec mamy dla Was zdjęcia plakatów oraz dekoracji promocyjnych związanych z "Iron Manem", które można było podziwiać na tegorocznym ShoWest odbywającym się w Las Vegas.

 

 

/sho1.jpg/sho2.jpg/sho3.jpg/sho4.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.