Wiadomości: Strefa Szortów: "Iron Man" po napisach...

Strefa Szortów: "Iron Man" po napisach...

2008-05-02 17:30:15 - Fylyp3g - źródło: YouTube

Będzie krótko, acz treściwie. Wiemy, że wielu z Was uległo kinowcom. Nic straconego. Dzisiejsza Strefa jest przeznaczona główne dla tych, którzy na filmie już byli, choć nie widzieli wszystkiego lub potrzebują przypomnienia.

 

Jakość materiału pozostawia wiele do życzenia, gdyż w użyciu były wszechobecne telefony komórkowe. Umieściliśmy kilka różnych filmików z YouTube, gdyż znikają one w zastraszającym tempie z sieci.

 

 

 

Pisaliśmy o możliwym ponownym sfilmowaniu przygód Nicka Fury'ego [poprzedni film wołał o pomstę do nieba - przyp. Fylyp3g]. Pisaliśmy także o jego występie w filmach "Iron Man" i "The Incredible Hulk". Ba, pisaliśmy o rezygnacji producentów z jego udziału w pierwszym filmie, by za jakiś czas poprosić Was o zostanie po napisach końcowych i przetrzymanie nieprzychylnego oka ekipy kinowej.

 

 

 

Ostatni szort tylko dla wybranych. Żebyśmy nie pozostawali w zaścianku językowym, pozwoliliśmy sobie o autorskie tłumaczenie.

 

Tony Stark: Jarvis…
Jarvis: Witam w domu.
Nick Fury: "Jestem Iron Man" – Czy wierzyłeś w to, że jesteś jedynym superbohaterm na świecie? Panie Stark, teraz należysz do większego uniwersum, tylko jeszcze o tym nie wiesz.
Tony Stark: Kim do diabła jesteś?
Nick Fury: Nick Fury, Dyrektor S.H.I.E.L.D.. Przyszedłem porozmawiać o przedsięwzięciu Avengers.

 

 

 

Więcej spojlerów w naszym specjalnym formowym temacie dotyczącym filmu. Ruszajcie do kin, bo naprawdę warto.

 

Jeśli sami kręcicie filmy związane z wydawnictwem Marvel, tudzież widzieliście w sieci jakąś produkcję wartą uwagi i chcecie się nią podzielić z czytelnikami Avalonu, piszcie na adres opiekuna tematu. Dzisiejsze filmiki przygotował dla Was uzbrojony w stalowe nerwy, wyczekujący kolejnej części "Iron Mana" towarzysz Fylyp3g.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.