Wiadomości: Iron Man na Avalonie: epilog

Iron Man na Avalonie: epilog

2008-05-13 23:56:28 - Kakteen

Po trzech tygodniach naszego patronatu medialnego nad "Iron Manem" oficjalnie kończymy przygodę z filmowym Tonym Starkiem.

Przez ponad trzy tygodnie zaprezentowaliśmy Wam multum informacji o najnowszym filmie ze stajni Marvela. Mogliście przeczytać wywiady z aktorami, najświeższe wiadomości, doniesienia o frekwencji w kraju i za granicą. Zamieściliśmy streszczenia ważnych komiksowych historii z Iron Manem w roli głównej.

Redakcyjne recenzje okazały się w przeważającej większości pozytywne. Niezwykle miło nam również, że film, nad którym patronat objęła redakcja Avalonu, może pochwalić się tak przychylną prasą w krajach, w których był dotąd wyświetlany.

Zorganizowaliśmy 4 konkursy, w których obdarowaliśmy 12 zwycięzców (paczki już prawie w drodze), wyróżniając dodatkowo kilka osób publikacją ich prac na stronie. Ilość zgłoszeń przeszła oczekiwania organizatorów, a wyróżnione prace rzeczywiście zasługiwały, by zwyciężyć.

Oficjalnie zamykamy tym samym kolejny rozdział w historii naszego serwisu pt. "Iron Man na Avalonie". Oczywiście fakt ten nie oznacza rozbratu z Tonym Starkiem na dużym ekranie. Chodzą już słuchy o powstaniu sequela produkcji; o wszelkich szczegółach będziemy informować na stronach naszego serwisu.

A co przyniesie przyszłość? Spodziewajcie się kolejnych niespodzianek. Wystarczy codziennie zaglądać na Avalon, aby nic ważnego Wam nie umknęło. Zapewniamy, że jeszcze wiele będzie się u nas działo...


Heroes aren't born. They are built...iron5.jpg


"Iron Man" w kinach od 30 kwietnia.PS. Podobno na dalekim południu najstarsi i najmądrzejsi z górali w oddali dostrzec mogli zarys dziwnego obiektu. Jego część przypominała wielką stopę, w nieco dziwnym, aczkolwiek wiosennym kolorze...


Patroni medialni:

WP.jpgviva.jpgfilmweb.jpgavalon.jpgrmfmaxx.jpgupc.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.