Wiadomości: First Looks

First Looks

2008-06-03 11:33:52 - Cyclop83 - źródło: ComicsContinuum

W tym tygodniu Marvel ma dla nas kilka bardzo fajnych tytułów. Numer jeden powinien należeć do Secret Invasion #3. Kolejne pozycje powiny zająć równie ciekawe komiksy: Ultimate Origins #1 oraz Nova #14. Tytułem, którego nie należy przegapić, powinien być Avengers/Invaders #2. Warto również zapoznać się z Cable #4. Na deser w tym tygodniu polecam Kick-Ass #3. Zapraszam na zwiastuny.

American Dream #3
Oskarżona o bycie zdrajcą, American Dream wpada w śmiertelną pułapkę, odkrywa przerażający sekret i stawia czoło najokropniejszej przemianie!

 

 

americandream3c.jpg

 

americandream31.jpg americandream32.jpg americandream33.jpg americandream34.jpg americandream35.jpg americandream36.jpg


Avengers/Invaders #2
Ponadczasowe spotkanie bohaterów nadal trwa. Bohaterowie II Wojny Światowej powrócili i Mighty Avengers muszą ich ukryć, zanim świat odkryje powrót Invaders... wliczając oryginalnego Captaina Americę. Ale czy Iron Man i S.H.I.E.L.D. mają wystarczające środki, aby ich zatrzymać? Lub... czy aby to nie Invaders zebrali wszystkich tam, gdzie chcieli?

 

 

avengersinvaders2c.jpg

 

avengersinvaders21.jpg avengersinvaders22.jpg avengersinvaders23.jpg avengersinvaders24.jpg avengersinvaders25.jpg avengersinvaders26.jpg

 

 

Cable #4
Nie ma nic przyjemniejszego, niż spotkanie po latach z towarzyszem walki. Jednak w przypadku Cable'a nic nie jest proste i łatwe. Przyjaciel informuje go, że wszyscy, na których mu zależało, są już martwi, a Bishop jest o krok od zgładzenia dziecka. W obliczu tego zagrożenia wszystkie małe zwycięstwa przestają mieć jakiekolwiek znaczenie.

 

 

 

 

cable4c.jpg

 

cable41.jpg cable42.jpg cable43.jpg cable44.jpg cable45.jpg cable46.jpg

 


Criminal #3
Ostatnia z trzech krótkich opowieści, tym razem przedstawia losy pewnej Femme Fatale, która próbuje wykonać ostatnią robotę, a jednocześnie dokonać długo oczekiwanej zemsty.

 

 

criminal3c.jpg

 

criminal31.jpg criminal32.jpg criminal33.jpg criminal34.jpg criminal35.jpg criminal36.jpg

 


Invincible Iron Man #2
Tony Stark staje twarzą w twarz ze swoim największym koszmarem: amoralny, dwudziestoparoletni biohaker, który nie jest wierny niczemu innemu poza pieniędzmi i władzą. O, i przy okazji jest synem największego wroga Tony'ego. Ale jaka jest dokładnie natura szaleństwa Zeke'a Stane'a? To coś całkiem innego od wszystkich rzeczy, które Tony kiedykolwiek zbudował... i całkiem inne od wszystkich rzeczy, z którymi musiał kiedykolwiek walczyć! Złoty Mściciel w walce swojego życia.

 

 

invincibleironman2c.jpg

 

invincibleironman21.jpg invincibleironman22.jpg invincibleironman23.jpg invincibleironman24.jpg invincibleironman25.jpg invincibleironman26.jpg

 


Kick-Ass #3
Byliście oszołomieni dwoma pierwszymi numerami tej mini-serii. To poczekajcie, aż przeczytacie numer trzeci. Tempo narzucone przez Millara i Romitę zapiera dech. Czytałem ten numet [nie ja, tylko ten koleś od zapowiedzi Marvela - Foxdie] tydzień temu i jeszcze mam koszmary. Nigdy nie widziałem takiej dawki chorej przemocy sprzedawanej czytelnikowi w ramach rozrywki. Gdyby seria nie sprzedawała się tak dobrze, musielibyśmy zakazać wydawania tego "potwora". Możecie dalej towarzyszyć Dave'owi w jego podróży od zera do bohatera, gdy staje się gwiazdą youtube'a. Z pewnością skopał tyłek tym odszczepieńcom, prawda? Bądźcie z nami w tym numerze, gdzie Dave jest inspiracją dla innych, którzy ubierają trykot, aby krzywdzić ludzi.

 

 

kickass3c.jpg

 

kickass31.jpg kickass32.jpg kickass33.jpg kickass34.jpg kickass35.jpg kickass36.jpg

 


Nova #14
Nova ma wielką moc, z powodzeniem walczył ze Sphinxem i Annihilusem, ale czy ma jakiekolwiek szanse przeciwko Silver Surferowi i jemu panu, Galactusowi, który właśnie zabiera się do kolejnego posiłku?

 

 

nova14c.jpg

 

nova141.jpg nova142.jpg nova143.jpg nova144.jpg nova145.jpg nova146.jpg

 


Punisher: War Journal #20
G.W. Bridge i jego nowy zespół w składzie Domino, Silver Sable i Contessa Valentina Allegra di Fontaine zaczynają polowanie na Punishera. Dzieciak Punisher znów zaczyna szaleć. Sieć Jigsawa zacieśnia się wokół Franka, szczególnie, gdy funduje on 100 milionów dolarów za głowę "pogromcy". Każdy łowca głów z uniwersum Marvela będzie starał się zdobyć te pieniądze, a jedynym miejscem, do którego będzie mógł uciec Frank, będzie... podziemie.

 

 

punisherwarjournal20c.jpg

 

punisherwarjournal201.jpg punisherwarjournal202.jpg punisherwarjournal203.jpg punisherwarjournal204.jpg punisherwarjournal205.jpg punisherwarjournal206.jpg

 

 

Secret Invasion #3
Największe wydarzenie roku trwa. Avenger kontra Avenger. Bohater kontra bohater! Norman Osborn kontra Captain Marvel?! Initiative kontra armia Super-Skrullów? Czy Tony Stark naprawdę jest...? Kim jest ten facet z opaską na oku, który przybywa, aby ocalić dzień?! I kogo przyprowadził ze sobą?

 

 

si3_1_resize.jpg si3_2_resize.jpg si3_variant.jpg

 

si3_1_resize.jpg si3_2_resize.jpg si3_3_resize.jpg
si3_3_resize.jpg si3_4_resize.jpg si3_5_resize.jpg

 


Ultimate Origins #1
Historia, która wyjawia, co tak naprawdę dzieje się w świecie Ultimate. Bruce Banner podczas pierwszego spotkania ze Spider-Manem powiedział mu, że wszystko jest ze sobą połączone. Pora odkryć tajemnice, za które ludzie walczyli i umierali. Kapitan Ameryka, Wolverine i inni mają ze sobą coś więcej wspólnego, niż pseudonimy i kostiumy. Co? Przeczytaj, to się dowiesz.

 

 

ultimateorigins1c.jpg

 

ultimateorigins11.jpg ultimateorigins12.jpg ultimateorigins13.jpg ultimateorigins14.jpg ultimateorigins15.jpg ultimateorigins16.jpg

 


Wolverine: Dangerous Game
Zakaz polowań na terenie całej Wielkiej Brytanii dość mocno ograniczył przypływ adrenaliny miejscowej arystokracji. Aby znów poczuć radość płynącą z zabijania, postanawiają udać się w podróż do lasów Luizjany. Tam zmierzą się ze starym wrogiem: samotnym, przestraszonym i tropionym przez tuziny psów lisem. Na nieszczęście dla nich, las nie jest tak bezludny, jak początkowo sądzili.

 

 

wolverinedangerousc.jpg

 

wolverinedangerous1.jpg wolverinedangerous2.jpg wolverinedangerous3.jpg wolverinedangerous4.jpg wolverinedangerous5.jpg wolverinedangerous6.jpg

 


Young X-Men #3
Zdrajca osiągnął swój cel. Young X-Men stanęli naprzeciw Bractwa. Czy gdy opadnie dym po zaciekłym pojedynku, bohaterowie okażą się zwycięzcami?

 

 

youngxmen3c.jpg

 

youngxmen31.jpg youngxmen32.jpg youngxmen33.jpg youngxmen34.jpg youngxmen35.jpg youngxmen36.jpg

 

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.