Wiadomości: First Looks

First Looks

2010-11-30 11:02:06 - Lex - źródło: ComicsContinuum

Początek grudnia nie przyniesie zbyt wiele premier komiksów ze znaczkiem Marvela, ale warto przyjrzeć się debiutowi nowej serii z Wolverinem, w której mają się lać "galony krwi" (część zwiastunu została ocenzurowana). Bez cenzury obeszło się w pozostałych zapowiedziach, wśród których wyróżniają się Shadowland #5 oraz Women of Marvel #2.

Ant-Man & The Wasp #2
Scenariusz: Tim Seeley
Rysunki: Salvador Espin

SCIENCIST SUPREME KONTRA SUPREME SCIENCIST! HENRY PYM KONTRA MONICA RAPPACCINI! Z Krainy Snów Eric i Hank trafiają do Krainy Ciężko Uzbrojonych Żołnierzy A.I.M.! Czy dusza Billa Fostera to jedyne, czego pragnie Rappaccini? Towarzysz Henry'emu Pymowi w jego ostatniej przygodzie jako Wasp (Już od tego miesiąca jego nowy pseudonim to Pizza...Znaczy się, Giant Man).

a.jpg

a1.jpg a2.jpg a3.jpg a4.jpg


Avengers: Earth's Mightiest Heroes vol. 3 #2
Scenariusz: Christopher Yost
Rysunki: Patrick Scherberger, Scott Wegener

Adaptacja nowej kreskówki. Najpierw walka stulecia: Iron Man kontra CRIMSON DYNAMO! A potem ANT-MAN kontra Mad Thinker i Awesome Android!

b.jpg

b1.jpg b2.jpg b3.jpg b4.jpg b5.jpg


Captain America: Patriot #4
Scenariusz: Karl Kesel
Rysunki: Mitch Breitweiser

Wczesne lata 50-te – czas Zimnej Wojny i McCarthyzmu. Jeff Mace w końcu czuje się dobrze jako Captain America i kocha pracować ze swoją nową partnerką, Golden Girl. Zauważa jednak, iż są wzywani, by walczyć ze zwykłymi oprychami, a nie z zagrażającymi światu niebezpieczeństwami. Czyżby rząd nie ufał Captainowi? Świat zmienia się i sprzymierzeńcy stają się wrogami, a Jeff w pełni uczy się, jaka odpowiedzialność spoczywa na Capie i co znaczy być patriotą.

c.jpg

c1.jpg c2.jpg c3.jpg c4.jpg c5.jpg


Chaos War: God Squad #1
Scenariusz: Marc Sumerak
Rysunki: Dan Panosian

Herold Pożeracza Światów, kosmiczna legenda, SILVER SURFER! Bogini Miłości, piękna syrena, VENUS! Nieśmiertelna z Eternals, członkini Avengers, SERSI! Syn Szatana, demoniczny DAIMON HELLSTORM! Czwórka herosów jednoczy siły, by wesprzeć Kami w walce z Chaos Kingiem. Gdy inne panteony upadły, czy ich pomoc wystarczy, aby japońscy bogowie zdołali ponownie uwięzić go w piekle zwanym Yomi?!

d.jpg

d1.jpg d2.jpg d3.jpg d4.jpg


Generation Hope #2
Scenariusz: Kieron Gillen
Rysunki: Salvador Espin

"The Future is a Four-Letter Word" - part 2

Piąte "światełko" doszczętnie zniszczyło Tokio. Teraz Hope i jej drużyna są w poważnych kłopotach i nawet Cyclops i Wolverine nie będą w stanie ich uratować.

e.jpg e1.jpg e2.jpg

e3.jpg e4.jpg e5.jpg e6.jpg e7.jpg


Heroes For Hire vol. 3 #1
Scenariusz: Dan Abnett, Andy Lanning
Rysunki: Brad Walker

W następstwie Shadowland najwięksi uliczni bohaterowie: Punisher, Moon Knight, Shroud, Elektra, Paladin, Silver Sable, Ghost Rider, Iron Fist, Falcon, Misty Knight i wielu innych, zostają zebrani w jednej, zupełnie nowej serii. Kto zebrał tych niebezpiecznych samotników w jeden oddział uderzeniowy? Czym różnią się od innych grup? Kto jest ich pierwszym celem i jakie tajemnice na nich czekają?

f.jpg f1.jpg f2.jpg

f3.jpg f4.jpg f5.jpg f6.jpg


Iron Man/Thor #2
Scenariusz: Dan Abnett, Andy Lanning
Rysunki: Scot Eaton

IRON MAN ZOSTAŁ POJMANY PRZEZ HIGH EVOLUTIONARY'EGO! THOR WALCZY Z DESTROYEREM! Tylko połączone wysiłki naszych bohaterów mogą powstrzymać High Evolutionary'ego przed zmianą oblicza ludzkości i całej Ziemi na zawsze.

g.jpg

g1.jpg g2.jpg g3.jpg g4.jpg g5.jpg g6.jpg


Shadowland #5
Scenariusz: Andy Diggle
Rysunki: Billy Tan

Wraz z pomocą byłego wroga, Daredevil krzyżuje plany swoich byłych przyjaciół i jest gotowy do podbicia całego Nowego Jorku. Chaos spowodowany przez Shadowland osiągnął punkt krytyczny. Daredevil może jednak nie dożyć, by ujrzeć rezultaty.

h.jpg h1.jpg h2.jpg

h3.jpg h4.jpg h5.jpg h6.jpg h7.jpg


She-Hulks #2
Scenariusz: Harrison Wilcox
Rysunki: Ryan Stegman

Polowanie na członków Intelligencii wciąż trwa. Tym razem Jen i Lyra zawitają w samym sercu Rosji, aby zmierzyć się z Red Ghostem i jego Super-Apes. Czy uda im się pokonać małpich przeciwników? Przeżyją lekcję, jakiej doświadczą? A może któraś z nich spotka miłość swojego życia?!?

i.jpg

i1.jpg i2.jpg i3.jpg i4.jpg i5.jpg i6.jpg


Taskmaster vol. 2 #4
Scenariusz: Fred Van Lente
Rysunki: Jefte Palo

Steve Rogers i Secret Avengers desperacko próbują powstrzymać Taskmastera przed odkryciem przez niego jego sekretnej przeszłości. Tak jak Org, sekretna kryminalna organizacja łącząca wszystkich złoczyńców z uniwersum Marvela. Czego boją się i bohaterowie, i złoczyńcy? Jaka prawda skrywa się za latami kłamstw? Czy zmieni ona Uniwersum Marvela? Kim jest Taskmaster? Jak zdobył moce? I najważniejsze – co się stanie, kiedy pozna odpowiedzi?

j.jpg

j1.jpg j2.jpg j3.jpg j4.jpg


Thor: For Asgard #5
Scenariusz: Robert Rodi
Rysunki: Simone Bianchi

Po największym ataku na Asgard w historii osoba z przeszłości Thora pokazuje mu prawdziwe oblicze jego imperium i kieruje go w stronę rozwiązania, dość szokującego. Odyn płaci najwyższą cenę za, od dawna ukrytą, zbrodnię.

k.jpg

k1.jpg k2.jpg k3.jpg k4.jpg k5.jpg k6.jpg


Warriors Three #2
Scenariusz: Bill Willingham
Rysunki: Neil Edwards

Cały Asgard ściga zbiegłego z domeny Hel Fenrisa, ale to WARRIORS THREE mają z nim osobiste porachunki. Miejmy tylko nadzieję, że Fandral zdoła oprzeć się urokowi pięknej agentki A.I.M. i....Kogo ja oszukuję? No spójrzcie na nich!

l.jpg

l1.jpg l2.jpg l3.jpg l4.jpg l5.jpg l6.jpg


What If? Iron Man: Demon In An Armor
Scenariusz: Bob Layton, David Michelinie
Rysunki: Graham Nolan

What if Tony Stark Had Become Doctor Doom?

Czy Tony Stark byłby Iron Manem, gdyby nie był Tonym Starkiem (I czy masło jest maślane?)? Dwadzieścia lat temu tragiczny wypadek sprawił, że dwóch wybitnych studentów – Tony Stark i Victor von Doom – zamieniło się ciałami. Teraz Victor ma dostęp do dziedzictwa Stark Enterprises, a pozbawiony pamięci Tony został deportowany do Latverii. W ten sposób Iron Man i Doctor Doom zostają stworzeni na nowo! CO, GDYBY TONY SARK ZOSTAŁ DOCTOREM DOOMEM?!

m.jpg

m1.jpg m2.jpg m3.jpg m4.jpg m5.jpg m6.jpg


Wolverine: The Best There Is #1
Scenariusz: Charlie Huston
Rysunki: Juan Jose Ryp

"Contagion" - Part One: "Impulsion & Whim"

Zwykle, gdy Wolverine napotyka na jakiś problem, z pomocą przychodzą mu jego pazury. Ale co, jeśli po swej śmierci pewien "problem" stanie się jeszcze większy? Zanim się jednak o tym przekonamy, Logan będzie się musiał zmierzyć z podwładnymi owego "problemu" - The Unkillables.

n.jpg n1.jpg n2.jpg n9.jpg n10.jpg

n3.jpg n4.jpg n5.jpg n6.jpg
n7.jpg n8.jpg n11.jpg n8.jpg


Women Of Marvel #2
Scenariusz: Jim McCann, Audrey Loeb, Mary Choi, Dame Darcy
Rysunki: Michael Ryan, Robin Ha, Nuno Alves, Emily Warren

Królowa dżungli, niewidzialna księżniczka, piękne duchy, mój Boże! Shanna She-Devil walczy z pterodaktylami, Sue Storm marzy o bajkowym zakończeniu dla Invisible Woman, Songbird spotyka ...Screaming Mimi?! Lyra potrzebuje sukni na bal, co oznacza wyprawę do centrum handlowego!

o.jpg

o1.jpg o2.jpg o3.jpg o4.jpg
o5.jpg o6.jpg o7.jpg o8.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.