Wiadomości: Writers Wrestling 2 - Ćwierćfinały - Tydzień 2

Writers Wrestling 2 - Ćwierćfinały - Tydzień 2

2014-06-08 17:00:11 - Sc0agar4k, Undercik

Poznaliśmy dwóch pierwszych półfinalistów "Writers Wrestling 2". W tym tygodniu wyłonimy ich oponentów. A już za tydzień rozpoczniemy decydujące pojedynki, o miejsce w wielkim finale.Osoby, które awansowały do kolejnej rundy:

Kieron Gillen
nie dał szans Markowi Waidowi. 32:19

Jonathan Hickman bez problemów pokonał Dana Abnetta. 34:24

Przed oddaniem głosów radzimy dokładnie zapoznać się z REGULAMINEM. Jeżeli chcecie zapoznać się z pracami danego scenarzysty, zapraszamy do TEGO działu.


WRITERS WRESTLING 2 - ĆWIERĆFINAŁY
TYDZIEŃ 2


peterdavid.jpg
Peter
David
chrisyost.jpg
Christopher
Yost

Ilość zeszytów napisanych przez Petera Davida można liczyć już co najmniej w setkach. Znany ze swoich historii o X-Factor, Hulku oraz Dark Tower. Christopher Yost może wyglądać przy nim jak nowicjusz, ale na swoim koncie też już ma kilka świetnych serii. Mutanci, Spider-Man, Ender's Game.brianmichaelbendis.jpg
Brian Michael
Bendis
warrenellis.jpg
Warren
Ellis

Prawdziwe starcie wielkich nazwisk. Obaj scenarzyście wypracowali swój własny, rozpoznawalny styl. Opisywali wielu bohaterów w wielu różnych seriach. Szykuje się naprawdę wyrównany pojedynek.Czas na oddanie głosu macie do niedzieli 15 czerwca 2014, a konkretniej do godziny 16:00.

writerswrestling2008small.jpg

Maszyny do pisania poszły w ruch. Na naszej Arenie znów stają komiksowi scenarzyści. Czy Brian Michael Bendis obroni tytuł? Jak zmieniły się wasze gusta? Kto będzie czarnym koniem? Kto wzbudzi najwięcej sprzecznych opinii? Nadszedł czas, aby rozstrzygnąć, który z twórców jest waszym zdaniem najlepszy!

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.