Wiadomości: Hammerzeit #104: Iron Fist S02

Hammerzeit #104: Iron Fist S02

2018-10-03 21:30:22 - Hammerzeit

Czołem, goście Avalonu. 

Widzieliście już nowy sezon Iron Fista. Tu nie ma znaku zapytania - na pewno widzieliście. Nam też w końcu udało się po raz drugi spotkać z Dannym Randem i całkiem szybko okazało się, że trudno było nie poprawić serialu w prawie każdym względzie. Sezon drugi jest lepszy od pierwszego. 

Temat omawiamy ze spoilerami w ciągu godzinnej rozmowy, która zaczyna się - tradycyjnie - masą prywaty i chaosu. Oraz niespodziewanym, dodatkowym spoilerem z filmu Kler (3:20). Wybaczcie. Zapraszamy do posłuchania - koniecznie sprawdźcie, czy Iron Fist 2 jest spoko.

Danny Rand, Nieśmiertelny Iron Fist, Obrońca Kunlun i Zaprzysięgły Wróg Ręki wrócił w drugim sezonie najsłabszego netfliksowego serialu z logo Marvel. I nasze przewidywania, że wszystko wskazuje na sezon lepszy, się sprawdziły. Ale dlaczego tak jest? Czy Danny wyhodował sobie cohones? Czy Ward nadal jest super? Oraz ile wzrostu ma Davos? To wszystko wymaga posłuchania nowego odcinka podcastu. Zapraszamy! Uwaga - w 3. minucie 20. sekundzie jest POTĘŻNY spoiler dotyczący filmu Kler. Ups. A w 15. minucie 14. sekundzie Hubert psuje publiczność (bo krzesło już popsuł).
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.