Wiadomości: Marvel na NYCC: dzień 2

Marvel na NYCC: dzień 2

2018-10-07 15:03:55 - Rodzyn - źródło: Marvel.com, BleedingCool

W drugim dniu konwentu zapowiedziano m.in. nową serię o przygodach Petera Parkera i adaptację podcastu o przygodach Wolverine'a. Co jeszcze ciekawego ujawniono? Szczegóły w rozwinięciu.

Marvel na NYCC zapowiedział na styczeń start serii Friendly Neighborhood Spider-Man od Toma Taylora (X-Men Red) i artysty Juanna Cabal (X-23).

Słuchowisko Wolverine: The Long Night doczeka się komiksowej adaptaci. Szczegóły tutaj


Wolverine: The Long Night


W lultym przyszłego roku zadebiutuje jakaś seria związana ze Skrullami.

Na początku przyszłego roku dostaniemy serię Marvel Rising: Secret Warriors związaną z animacjami o tym samym tytule. Do tej pory wydawano jedynie okolicznościowe one-shoty.

Komiksowa adaptacja Solo: A Star Wars Story zamiast pięciu numerów będzie mieć siedem.

W styczniu zadebiutuje Age of X-Man Alpha od Zaca Thompsona, Lonnie Nadlera i Ramona Rosanansa. Historia wynikać ma z wydarzeń z Uncanny X-Men i kręcić się wokół postaci X-Mana. Czas na nowy event? Zobaczymy.Linia komiksów dla dzieci wydawanych we współpracy Marvela z IDW otrzymała właśnie własną nazwę: Marvel Action. Tym samym odpowiednio zmienią się tytuły dotychczas zapowiedzianych serii o Spider-Manie, Avengers i Black Panther, do których zostanie dodany ten właśnie człon.

Obecna seria o przygodach Darth Vadera doczeka się końca w grudniu wraz z 25. numerem. W przyszłym roku zaś zadebiutuje pięcioczęściowa miniseria Shadow of Vader autorstwa Chucka Wendiga. Podejmie ona wątek postaci, na których życie Vader miał mocny wpływ. 

W drugim sezonie Runaways pojawi się Topher

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.