Wiadomości: Marvel na NYCC: dzień 3

Marvel na NYCC: dzień 3

2018-10-07 15:14:19 - Rodzyn - źródło: BleedingCool

Restart przygód Champions, nowy tygodnik o Avengers, War of the Realms w końcu na łamach Thora, nowy komiks o Daredevilu - te i inne newsy znajdziecie w relacji z trzeciego dnia trwania New York Comic Con. 

W kwietniu rozpocznie się długo oczekiwana historia War of the Realms na łamach Thora. Ujawniono logo projektu. W historii pojawi się Jane Foster.Przyszły rok to także 25 rocznica wydania Marvels autorstwa Kurta Busieka i Alexa Rossa. Czeka nas nowe wydanie tego tytułu, seria alternatywnych okładek od Rossa, oraz kilka nowych projektów od tego duetu, o których Marvel póki co nie chce nic mówić.

Young Avengers powrócą w 2019 roku. Gwenpool również.

Champions, których seria w grudniu dobije do 27. numeru, czeka mały restart. W styczniu powrócą z jedynką na okładce, wciąż z Jimem Zubem jako scenarzystą, ale z Stevenem Cummingsem w roli rysownika. Zub nazwał serię "Legionem Superbohaterów od Marvela od twórców Wayward. Na zaprezentowanej grafice widać, że skład drużyny powiększy się.Miniseria Cloak & Dagger, jedna z pierwszych w nowej linii Marvel Digital Originals, doczeka się kontynuacji. Cloak & Dagger: Negative Exposure napisze Dennis Hopeless a zilustruje Francesco Mann. Dwójka bohaterów będzie musiała ponownie zmierzyć się z Mr. Negative. Pierwszy numer już w listopadzie.

W styczniu zadebiutuje seria Man Without Fear od Jeda MacKay'a i Danilo Beyruth. Seria zastąpi Daredevila, który zakończy swój run w listopadzie historią Death of Daredevil. Komiks ma być wydawany w trybie cotygodniowym i nawiązywać do różnych okresów z życia Matta. Nie pokazano żadnych grafik związanych z tym projektem.

Pojawi się nowy tygodnik Avengers: No Road Home, który będzie bezpośrednią kontynuacją Avengers: No Surrender. Twórcami scenariusza ponownie będą Al Ewing, Mark Waid i Jim Zub. Za rysunki odpowiadać będą Paco Medina i Sean Izaakse. Początek w lutym. Nie wiadomo, jak długo potrwa (No Surrender miało 16-części), widać jedynie, że jedną z głównych postaci będzie Hercules i Voyager, powróci również Grandmaster.Ujawniono także nieco więcej szczegółów dotyczących komiksowych przygód Conana. 

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.