Wiadomości: Luke Cage skasowany

Luke Cage skasowany

2018-10-20 15:23:32 - Rodzyn - źródło: Polygon, Twitter

Mimo doniesień sugerujących zamówienie kolejnego sezonu, Netflix ogłosił kasację Luke'a Cage'a. To drugi serial koprodukcji Marvela, który platforma streamingowa skasowała w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Tak jak w przypadku kasacji Iron Fista, możliwości rozwoju dalszych wydarzeń jest kilka.

Być może seriale przejmie platfrorma Disney Play, która ma pojawić się już w przyszłym roku. Fani najchętniej zobaczyliby tę dwójkę nie w kolejnych solowych przygodach, a wspólnie w formie Heroes for Hire - patrząc jednak na zakończenia drugich sezonów obu seriali, musielibyśmy wiele wątków szybko pokończyć, by ta dwójka znów się spotkała w odpowiednich okolicznościach. Wydaje nam się, że kolejne tygodnie przyniosą nam właściwą odpowiedź. Twitter Luke'a Cage'a ze znanym hasłem Popa "Always Forward" sugeruje, że na pewno to nie koniec tych bohaterów na małym ekranie.

Trzeci sezon Daredevila zadebiutował wczoraj. Drugi sezon Punishera pojawi się na początku 2019 roku. Po nim czeka nas jeszcze trzeci sezon Jessiki Jones. Dalszych planów Netflixa co do postaci Marvela nie znamy.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.