Wiadomości: Nowe informacje o przyszłości kinowego uniwersum Marvela

Nowe informacje o przyszłości kinowego uniwersum Marvela

2018-10-29 16:06:31 - Rodzyn - źródło: CBR

Wiemy już, kiedy możemy spodziewać się pierwszego trailera Avengers 4. Mamy doniesienia o tym, jakie filmy zobaczymy na wielkim ekranie w 2020 roku. Kevin Feige zdradził też, jakie są szanse na pojawienie się w kinach marvelowego króla Atlantydy.

Wedle słów Kevina Feige, jeszcze w tym roku mamy otrzymać trailer Avengers 4. Wydaje się, że może nastąpić to jeszcze w listopadzie z uwagi na to, że w podobnym okresie dostaliśmy trailer Avengers: Infinity War. Wedle najnowszych doniesień, w 2020 dostaniemy nie trzy, a dwa filmy wchodzące w skład kinowego Uniwersum Marvela. Z planu wypadli Guardians of the Galaxy vol. 3, a wstrzymanie prac potwierdził sam Kevin Feige. Oprócz tego filmu na 2020 rok planowano solowy film o przygodach Black Widow (1 maja) i Eternals (6 listopada), one mają pojawić się bez żadnych przeszkód.

Za Black Widow odpowiadać ma Cate Shortland i ma rozgrywać się przed jej debiutem w Iron Man 2. Produkcja ma ruszyć w przyszłym roku w Chorwacji.

Reżyserią Eternals zajmie się Chloe Zhao, film podążać ma śladami tytułowej kosmicznej rasy Eternals, która jeszcze nie zadebiutowała w MCU, walczącej z Deviants.


   

Kevin Feige w jednym z wywiadów zdradził, że są szanse na pojawienie się Namora w kolejnych produkcjach z logiem Marvela. Jest to tylko kwestią czasu, kiedy to nastąpi.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.