Avalon » Publicystyka » Artykuł

World Tour Project - Przystanek Trzydziesty Pierwszy: Infinity & Beyond

Na kawałek północny zachód od Birmingham i rzut beretem na wschód od granicy Walii leży miasto Shrewsbury. Istotne jest ze względu na to, że to właśnie tutaj urodził się Charles Darwin, ale szczerze powiedziawszy dla mnie ważniejsze jest to, że nazwa hrabstwa – Shropshire – jest lekko zabawna.

Miasto: Shrewsbury
Sklep: Infinity & Beyond

Dojazd: Trochę zajęło mi znalezienie właściwego sklepu – jak się okazuje, wejście nie znajduje się od strony ulicy, lecz we wnętrzu Darwin Shopping Centre: prosto za wejściem od strony Castle Street i schodami w dół. Tradycyjnie kilka minut od stacji kolejowej.

 

Sklep i jego zaopatrzenie: Sklep nie jest wielki, znajduje się w nim jednak po trochu ze wszystkich wszystkich "podstaw": komiksy (choć głównie "Wielkich Dwóch i Pół") i wydania zbiorcze – z wydzielonymi półkami na grube tomy – koszulki, plakaty, figurki i gadżety. Znajduje się tu też miejsce, by usiąść i uciąć sobie pogawędkę z innymi gośćmi sklepu. Wyjątkowo nie skupiam się na szczegółach, ponieważ "fizyczny" sklep jest frontem dla sklepu internetowego: infinitybeyond.co.uk – ewenement, jeśli przymknie się oko na Forbidden Planet. Ale że ciężko porównywać pojedynczy sklep z gigantyczną siecią, nadal będę utrzymywał, że to ewenement.

  

To jest też powód, dla którego nie będę się skupiał na cenach – sami bowiem możecie je sprawdzić, nie ruszając się nawet sprzed ekranu komputera.
Ot, dwudziesty pierwszy wiek.

Podsumowanie: Sklep nie jest wielki i nie oferuje wiele poza "minimum  programowym", ale jest schludny i przytulny. Odwiedźcie, jeśli będziecie w okolicy.

 

7/10

S_O
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.