Avalon » Publicystyka » Artykuł

World Tour Project - Przystanek Trzydziesty Piąty: Hide N Geek

Gdy będziecie już zmęczeni zastanawianiem się, czemu właściwie "Worcester" wymawia się "Łuster", możecie ukryć się w miejscowym sklepie komiksowym.

Miasto: Worcester (Wielka Brytania)
Sklep: Hide N Geek

Dojazd: Hide N Geek znajduje się w Reindeer Court – pasażu w podwórzu kamienic w centrum miasta. Znajduje się krótki spacer od stacji Foregate Street i nieco dłuższy spacer od stacji Shrub Hill. Ze okolic Shrub Hill można też dostać się w okolice sklepu kilkoma autobusami: 33, 34 i 38, choć czasowo nie sprawia to większej różnicy.

 

Sklep i jego zaopatrzenie: Hide N Geek jest w głównej mierze sklepem skierowanym na planszówki, w związku z czym znajdzie się tu wiele gier, figurek, farbek, poradników itp. Na piętrze budynku można zaś znaleźć kilka pokoi przeznaczonych dla graczy – jak widać na jednym ze zdjęć (szczęśliwie trafiłem na porę, gdy jeden z nich był praktycznie pusty, więc nie musiałem nikogo pytać o zgodę). Znajdziemy tu też jednak półki z nowymi komiksami – wielu wydawnictw, nie tylko "Wielkiej Dwójki" – i z wydaniami zbiorczymi, a także rozsiane po całym sklepie longboxy ze starociami. Jak również i trochę merchu. A dla ludzi głodnych Funko Popów: możecie je nabyć nie tylko w tym sklepie, ale również w "papierniczym" kilka drzwi dalej.

 

Ceny: Podobnie, jak Infinity & Beyond, Hide N Geek posiada swój własny sklep internetowy: hidengeek.com. Dlatego też nie pytałem nawet o ceny komiksów – i to był mój błąd, są one bowiem jedynym produktem, którego sklep internetowy nie oferuje. Bummer.
Jak jednak widać na zdjęciach, zeszyty archiwalne można dostać całkiem tanio.

 

Podsumowanie: Sklep jest skierowany przede wszystkim do fanów planszówek i karcianek, i to właśnie im poleciłbym jego odwiedzenie najbardziej. Selekcja, jeśli chodzi o komiksy, choć nie jest najgorsza, jest mimo wszystko skromna w porównaniu do sklepów skupiających się przede wszystkim na historyjkach obrazkowych.

 

7/10

S_O
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.