Avalon » Publicystyka » Artykuł

Top 5 #4,5: Najlepsi Kochankowie Marvela - okiem kobiety

Czy ranking najlepszych kochanków Marvela, przygotowany przez heteroseksualnego meżczyznę, może być wiarygodny? Zdaniem przedstawicielki płci pięknej zdecydowanie nie. Oto, jak jej zdaniem wygląda czołówka najbardziej pożądanych mężczyzn Marvela.
Czy ranking najlepszych kochanków Marvela, przygotowany przez heteroseksualnego meżczyznę, może być wiarygodny? Zdaniem przedstawicielki płci pięknej zdecydowanie nie. Oto, jak jej zdaniem wygląda czołówka najbardziej pożądanych mężczyzn Marvela.


5. Cyclops
- Gdyby ktoś parę lat temu powiedział mi, że Summers znajdzie się w tym zestawieniu, wyśmiałabym go. Ale całkiem niedawno zdarzyło się coś niespodziewanego: ot, nudny jak flaki z olejem, mydłkowaty i w ogóle aseksualny facet przeszedł gwałtowną przemianę. Przemiana ta dobrze psychologicznie uzasadniona i ciekawie rozpisana dała nową jakość. Lider X-Men stał się męski, w pewien pociągający sposób, brutalny, zdecydowany. Do tego wszystkiego utrzymuje przy sobie taką kobietę, jak Emma i to też o czymś świadczy. W nagrodę piąte miejsce.

top50004h.jpg


4. Dr. Strange - całkiem niedawno jedna z komiksowych bohaterek stwierdziła, że Stephen wygląda jak czarny charakter z filmów lat 30 i mimo, że w tych słowach kryje się ziarno prawdy, nie można magowi odmówić dużej dawki sexappealu. Magia sama w sobie jest pociągająca przez swą tajemniczość, a mężczyzna, który ją opanował, jest pociągający podwójnie.

top50004j.jpg


3. Iron Man - nic nie kręci tak jak władza, a żaden inny bohater Marvela nie ma jej chyba aż tyle. Żelazna konsekwencja w swoich poczynaniach, nie rozklejanie się mimo trudnych sytuacji, czynią ze Starka gorący obiekt pożądania. Utrzymana tyle lat opinia Playboya też o czymś świadczy. No i bez owijania w bawełnę, po prostu kręcą mnie niegrzeczni chłopcy...

top50004i.jpg


2. Magneto - zły, ale dobry. Łotr bywający bohaterem, no i odwieczne marzenie kobiet, "on przy mnie się zmieni". I jako terrorysta, i jako władca Genoshy, roztacza czar wodza. Jest w nim jakaś pierwotna męskość, nie pozbawiona wsparcia olbrzymiej inteligencji. Jego pamięć o żonie i troska o dzieci nadaje mu rys, którego każda (albo przynajmniej wiele) kobieta szuka u swojego partnera. Dodać do tego klasyczną elegancję i zamiłowanie do koloru czerwonego i mamy idealnego kandydata na miejsce drugie.


top50004k.jpg


1. Mr Sinister - wspominałam coś o niegrzecznych chłopcach? No teraz czas na najwyższy stopień podium, a na nim, proszę państwa: psychopata nie mający uczuć, owładnięty ideą nowej rasy morderca bez skrupułów. Naukowcy (nomen omen) już dawno udowodnili, że u kobiet seksualność mieści się w głowie i to właśnie ją oceniają, dobierając potencjalnych partnerów. A Sinister swą zimną, wykalkulowaną męskością jest jak magnes. Mnie przynajmniej pociąga.

top50004g.jpg

NadiaTak oto wygląda ranking pięciu najlepszych kochanków świata Marvela według Nadii. Jeśli macie w tym temacie odmienne zdanie, a jesteśmy pewni, że macie, zapraszamy do wypowiedzenia się na forum.
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.